• Wszystkie ofertyTarnówLogistykaSpedycjaBusiness Developer / Specjalista ds. Pozyskiwania klientów
    Business Developer / Specjalista ds. Pozyskiwania klientów
    Logistyka
    Odin Poland sp. z o. o.

    Tarnów
    2 155 - 3 676 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    branża TSL

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    praca w grupie

    umiejętności negocjacji

    Mile widziane

    multitasking

    dobra komunikacja

    umiejętności

    interpersonalne

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jako Business Developer będziesz odpowiedzialny za generowanie nowych biznesów i rozszerzanie naszej sieci w Polsce.

    Czym zajmuje się Odin?

    Odin jest holenderską firmą. Z naszej siedziby w Rotterdamie i kilku centrów dystrybucyjnych w porcie w Rotterdamie świadczymy szeroki zakres usług logistycznych i pokrewnych. Od 2024 roku działamy również na rynku polskim. Nasze biuro w Polsce znajduje się w Tarnowie. Mamy kompetentny i entuzjastyczny zespół, który dobrze zna rynek i jego specyficzne wymagania. Posiadamy wiedzę i oferujemy szeroki zakres usług, które spełniają wszystkie oczekiwania naszych klientów. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, doskonałe zaplecze magazynowe w nowych i nowoczesnych centrach dystrybucyjnych, sprawne załatwianie formalności celnych i terminową dostawę po konkurencyjnych cenach.

    Jakie beda Twoje obowiazki ?

    • Wsparcie w rozwijaniu kontaktów handlowych i budowanie długotrwałych relacji z aktualnymi oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi,
    • Stałe monitorowanie i analizowanie rynku usług transportowych,
    • Wsparcie i sporządzanie wycen transportu drogowego i usług wspierających,
    • Regularne wizyty u klientow,
    • Współpraca z działem spedycyjnym,
    • Ocenianie potrzeb klientów w zakresie logistyki transportowej i magazynowej,

    Co oferujemy ?

    • Pracę w międzynarodowym środowisku z profesjonalnymi i zmotywowanymi współpracownikami,
    • Spersonalizowaną ścieżkę kariery z możliwościami rozwoju i szkoleniami zawodowymi,
    • Dobre wynagrodzenie oparte o umowe o prace oraz doskonałe świadczenia dodatkowe,
    • Wszystkie potrzebne narzędzia, takie jak dobrze wyposażone miejsce pracy, samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy.
    • Możliwość pracy z domu, a także z naszego biura w Tarnowie.
    Wszystkie ofertyTarnówLogistykaSpedycjaBusiness Developer / Specjalista ds. Pozyskiwania klientów
    2 155 - 3 676 USD