• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataSpecjalista ds. raportowania i analizy danych
    Specjalista ds. raportowania i analizy danych
    Nowa
    BI & Data
    OEX Cursor S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    SQL

    Microsoft Power BI

    Microsoft Power Query

    język angielski

    Opis stanowiska

    Główne zadania:

    • Kompleksowa obsługa projektów pod względem analitycznym, raportowym i systemowym
    • Przygotowywanie raportów biznesowych dla Klientów oraz na potrzeby wewnętrzne
    • Przygotowywanie danych do raportowania
    • Przygotowywanie oraz rozwój narzędzi analitycznych
    • Dbanie o jakość zbieranych danych
    • Monitorowanie wyników oraz przygotowywanie na ich podstawie wniosków i rekomendacji
    • Przygotowywanie prezentacji i wizualizacji danych
    • Współpraca z innymi działami w ramach bieżących obowiązków i trwających projektów
    • Spotkania z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym celem wypracowania koncepcji dla raportowania
    • Reprezentowanie Grupy OEX na spotkaniach z Klientami

    Wymagania:

    • Zaawansowana i praktyczna znajomość MS Excel
    • Znajomość Power BI i Power Query, SQL
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
    • Zdolność do wyciągania wniosków na podstawie analizy danych oraz rekomendowania rozwiązań biznesowych
    • Komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie
    • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
    • Umiejętność pracy w Zespole
    • Umiejętność rozwiązywania problemów, elastyczność oraz dążenie do inicjatywy
    • Otwartość na zmiany i chęć dostosowania się do dynamicznego środowiska

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej ponad 20 lat na rynku
    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
    • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Szkolenia (zarówno specjalistyczne jak i interpersonalne)
    • Zespół dzielący się wiedzą i doświadczeniem
    • Pracę w trybie hybrydowym po okresie wdrożenia
    • Wygodne biuro dopasowane do różnych stylów pracy
    • Udział w wydarzeniach integracyjnych
    • Dostęp do benefitów firmowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

    Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataSpecjalista ds. raportowania i analizy danych