• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedażSpecjalista ds. handlowych - Katowice
    Specjalista ds. handlowych - Katowice
    Sprzedaż
    Onninen

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    branża elektryczna

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

    Przedstawiciel Handlowy

    Główne zadania:

    • Realizacja celów sprzedażowych w branży elektrycznej
    • Aktywna rozbudowa otrzymanej bazy klientów
    • Prowadzenie akwizycji w określonym terenie skierowanej do firm instalacyjnych, wykonawczych oraz budowlanych
    • Ścisła współpraca ze Specjalistą ds. handlowych z zespołu handlowego
    • Realizowanie polityki handlowej firmy

    Wymagany profil kandydata:

    • Konieczne doświadczenie i znajomość branży elektrycznej
    • Znajomość rynku lokalnego
    • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne
    • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do pracy w terenie
    • Umiejętność pracy zespołowej  - praca w zespole ze specjalistą ds. handlowych
    • Zaangażowanie, skuteczność i konsekwencja w działaniu

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Pełny etat
    • Pakiet benefitów
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Rozwój - awanse wewnętrzne
    • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
    • Szkolenia i warsztaty
    • Praca w środowisku międzynarodowym
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Samochód służbowy także do użytku prywatnego
    • Telefon i laptop

    Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

    Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedażSpecjalista ds. handlowych - Katowice