• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista ds. handlowych - Warszawa Nakielska
    Specjalista ds. handlowych - Warszawa Nakielska
    Sprzedaż
    Onninen

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    branża elektryczna

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

    SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

    Zadania:

    • Realizacja celów sprzedażowych w branży hydraulicznej
    • Akwizycja telefoniczna i obsługa firm instalacyjnych, wykonawczych oraz budowlanych
    • Współpraca z przedstawicielem handlowym w ramach zespołu handlowego
    • Poszukiwanie nowych klientów
    • Obsługa dokumentów sprzedażowych
    • Realizowanie polityki handlowej firmy
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

    Wymagany profil kandydata:

    • Konieczna znajomość  i doświadczenie w branży hydraulicznej
    • Znajomość rynku lokalnego
    • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
    • Umiejętność organizowania pracy własnej
    • Umiejętność współpracy zespołowej – codzienne realizowanie zadań razem z Przedstawicielem handlowym z zespołu
    • Wysokie umiejętności interpersonalne w tym komunikacyjne

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Pełny etat
    • Pakiet benefitów
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Rozwój - awanse wewnętrzne
    • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
    • Szkolenia i warsztaty
    • Praca w środowisku międzynarodowym
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Samochód służbowy także do użytku prywatnego
    • Telefon i laptop

    Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

    Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista ds. handlowych - Warszawa Nakielska