• Wszystkie ofertyWarszawaDesignMotion DesignMid/Senior Motion Designer
    Mid/Senior Motion Designer
    Design
    Open Gate Sp. z o.o.

    2 028 - 3 042 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    design

    animacja

    Grafika

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    OpenGate jest niesieciową niezależną agencją marketingu zintegrowanego. Pracujemy dla wielu klientów z różnych branż, realizujemy dla nich kampanie w pełnym zakresie ATL i BTL. Od lat dynamicznie się rozwijamy, co zawdzięczamy naszej kulturze pracy. Przede wszystkim dbamy o wysoką jakość dostarczanych usług.

    Jeżeli przywiązujesz uwagę do jakości i szczegółów w projektowaniu, a dodatkowo znasz się na reklamie i wyczuwasz trendy zanim się pojawią, to trafiłeś na właściwe ogłoszenie :)

    Kogo szukamy?

    • Motion designera z min. 4-letnim doświadczeniem pracy w agencji kreatywnej lub studiu animacji,
    • Osoby doświadczonej w tworzeniu animacji 2D w programie After Effects,

    Czego oczekujemy?

    • Poczucia estetyki, timingu, kompozycji w animacji 2D,
    • Staranności i dokładności przy tworzeniu animacji,
    • Znajomości programów After Effects, Photoshop, Illustrator, InDesign
    • Ciekawego demo reel-a,
    • Umiejętności organizacji czasu pracy i szacowania czasu realizacji zadania
    • Optymizmu z domieszką realizmu (kolejność nieprzypadkowa),
    • Umiejętności przygotowania moodboardów/benchmarków.

    Jakie zadania czekają na Ciebie?

    • Tworzenie animacji produktowych 2D,
    • Praca przy spotach do tv/digitalu,
    • Tworzenie krótkich animacji na potrzeby social mediów.

    Oferujemy:

    • Samodzielność projektową zależną od umiejętności i doświadczenia,
    • Niekorporacyjną atmosferę,
    • Pracę w pełni zdalną,
    • Możliwość rozwoju nowych kompetencji,
    • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów, którzy chętnie podzielą się wiedzą,
    • Unikatową atmosferę i humor.
    2 028 - 3 042 USD

    B2B