Praca na produkcji w czekoladowym raju | Warszawa

33 PLNBrutto za godzinę - UoP
Produkcja

Praca na produkcji w czekoladowym raju | Warszawa

Produkcja
Warszawa, Warszawa

OTTO Work Force

Wymiar pracy
Niepełny etat
Typ umowy
UoP
Doświadczenie
Specjalista / Mid
Tryb pracy
Praca stacjonarna
33 PLNBrutto za godzinę - UoP

Opis stanowiska

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

 

Poszukujemy osób chętnych do pracy na produkcji wyrobów czekoladowych w zakładzie w Warszawie. Możesz pracować dorywczo lub na cały etat! Czekamy właśnie na Ciebie!

 

Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę tymczasową z dopełnieniem  1/4 etatu

Stawka zasadnicza: 33,47 zł brutto/h + premia

Praca na 3 zmiany: 6:00-14:00 ; 14:00-22:00 ; 22:00-6:00

Możliwość pracy dorywczej lub wypracowania całego etatu.

 

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę pracę tymczasową

  • Premię motywacyjną

  •  Dodatek za pracę w niedzielę 150 zł

  • Możliwość skorzystania z cotygodniowych zaliczek

  • Rekrutację online

  • Odzież roboczą

  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

  • Dostęp do pakietu medycznego

  • Kartę Multisport

  • Pełne wsparcie konsultantów

 

Obowiązki:

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • Pakowanie gotowych wyrobów

 

Wymagania:

  • Podstawowe zdolności manualne

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

 

Dodatkowe Informacje:

Wyciąg odpowiednich zapisów regulaminu wynagradzania Pracodawcy: 

  • Wynagrodzenie za pracę ustala się w wysokości odpowiadającej rodzajowi wykonywanej pracy, kwalifikacjom pracownika wymaganym przy jej wykonywaniu z uwzględnieniem ilości i jakości wykonywanej pracy. 

  • Wynagrodzenie za pracę w pełnym wymiarze czasu pracy nie może być niższe od minimalnego wynagrodzenia za pracę. 

  • Pracownikowi zatrudnionemu w niepełnym wymiarze czasu pracy przysługuje wynagrodzenie zasadnicze  i inne składniki wynagrodzenia w wysokości proporcjonalnej do wymiaru czasu wykonywanej pracy, ustalonego w umowie o pracę. 

  • Stawki godzinowe oblicza się dzieląc kwotę miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego, przysługującego za pełny wymiar czasu pracy w miesiącu, przez nominalny czas pracy w danym miesiącu

Wymagane umiejętności

Podstawowe zdolności manualne

Lokalizacja biura

Praca na produkcji w czekoladowym raju | Warszawa

33 PLNBrutto za godzinę - UoP
Podsumowanie oferty

Praca na produkcji w czekoladowym raju | Warszawa

Warszawa, Warszawa
OTTO Work Force
33 PLNBrutto za godzinę - UoP
Aplikując zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Administratorem Twoich danych osobowych jest OTTO Work Force Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, wpisa... WięcejThis site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.