• Wszystkie ofertyGnojnikInżynieriaTechnologia / KonstrukcjePracownik Produkcji Stolarki PVC i ALUMINIUM
    Pracownik Produkcji Stolarki PVC i ALUMINIUM
    Inżynieria
    PAGEN

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    stolarka otworowa

    Mile widziane

    stolarstwo

    ślusarstwo

    wózek widłowy

    Opis stanowiska

    Innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój to wartości, na których budujemy nasz rynkowy sukces. Stawiamy na energicznych i ukierunkowanych na sukces ludzi, budując pełen pasji zespół profesjonalistów.

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie osoby do pracy na stanowisku:

    PRACOWNIK PRODUKCJI STOLARKI PVC I ALUMINIUM

    Miejsce pracy: Siedziba Firmy PAGEN Sp. z o.o.

    Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za:

    • Produkcję wyrobów stolarki okiennej i drzwiowej.
    • Bieżącą kontrolę jakości produkowanych wyrobów.

    Nasze oczekiwania:

    • Punktualność i dobra organizacja czasu pracy.
    • Dyspozycyjność, sumienność, spostrzegawczość oraz umiejętność szybkiego uczenia się.
    • Doświadczenie w branży stolarki otworowej - mile widziane.
    • Chęć do pracy oraz poszerzania swoich kompetencji zawodowych.
    • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.
    • Mile widziane doświadczenie w dziedzinach: stolarstwo, ślusarstwo.
    • Dodatkowym atutem będzie posiadanie ukończonego kursu operatora wózka widłowego.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Wynagrodzenie stałe i miesięczny system premiowy.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Udział w imprezach integracyjnych oraz wspólnych inicjatywach.
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

    Więcej o nas znajdziesz na www.pagen.pl.

    PAGEN jest jednym z wiodących polskich producentów okien, drzwi, bram garażowych i rolet. Nasze produkty PVC i aluminium cenione są w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Wlk. Brytanii, a nawet w Kanadzie, USA i Australii. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży oraz aktywność międzynarodowa przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która jest liderem eksportu w Europie.

    Prosimy o dodanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

    Wszystkie ofertyGnojnikInżynieriaTechnologia / KonstrukcjePracownik Produkcji Stolarki PVC i ALUMINIUM