• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Eksportu z językiem słowackim lub/i czeskim
    Specjalista ds. Eksportu z językiem słowackim lub/i czeskim
    Sprzedaż
    PAGEN

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    sprzedaż

    język słowacki

    język czeski

    obsługa klienta

    Mile widziane

    stolarka otworowa

    Opis stanowiska

    Innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój to wartości, na których opieramy nasz rynkowy sukces. Stawiamy na energicznych i zorientowanych na sukces ludzi, tworząc pełen pasji zespół profesjonalistów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. Eksportu (z językiem słowackim lub/i czeskim)

    Miejsce pracy: Siedziba Firmy PAGEN Sp. z o.o.

    Gnojnik (pow. brzeski), małopolskie

    Do Twoich zadań będzie należeć:

    • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami zagranicznymi oraz obsługa posprzedażowa,
    • Kompleksowa obsługa procesu realizacji ofert i zamówień,
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • Współpraca z innymi działami firmy,
    • Prowadzenie dokumentacji handlowej,
    • Przygotowywanie raportów i analiz.

    Idealny kandydat to osoba, która:

    • Bardzo dobrze posługuje się językiem słowackim lub/i czeskim (min. poziom B2),
    • Doskonale współpracuje w zespole i ceni atmosferę współpracy,
    • Ma silną motywację do realizacji ambitnych celów,
    • Posiada doświadczenie w obsłudze klientów, zwłaszcza w budowaniu relacji,
    • Wyróżnia się świetnymi zdolnościami organizacyjnymi i umiejętnością zarządzania czasem,
    • Potrafi działać skutecznie w sytuacjach stresowych,
    • Posiada wiedzę na temat stolarki otworowej (nie jest wymagana, ale mile widziana).

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę,
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • Szkolenia produktowe,
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
    • Udział w imprezach integracyjnych oraz wspólnych inicjatywach,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

    PAGEN jest jednym z wiodących polskich producentów okien, drzwi, bram garażowych i rolet. Nasze produkty z PVC i aluminium są cenione w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, a także w Kanadzie, USA i Australii. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży oraz aktywność międzynarodowa przyczyniają się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która jest liderem eksportu w Europie.

    Więcej o nas znajdziesz na www.pagen.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Eksportu z językiem słowackim lub/i czeskim