• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Sprzedaży Stolarki Otworowej PVC i Aluminium
    Specjalista ds. Sprzedaży Stolarki Otworowej PVC i Aluminium
    Sprzedaż
    PAGEN

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    W PAGEN stawiamy na innowacyjność, najwyższą jakość i nieustanny rozwój. Dzięki tym wartościom odnosimy sukcesy na rynku. Poszukujemy energicznych, zorientowanych na sukces ludzi, którzy razem z nami stworzą pełen pasji zespół profesjonalistów.

    Obecnie, w związku z naszym dynamicznym rozwojem, szukamy osoby na stanowisko

    Specjalista ds. Sprzedaży – Salon PAGEN Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Kraków

    Godziny pracy PN-PT 9:00-17:00

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY – SALON PAGEN Sp. z o.o.

    Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za:

    • Przygotowanie wyceny stolarki otworowej oraz kompleksową obsługę całego procesu realizacji zamówień.
    • Sporządzanie ofert oraz umów, kontrolowanie terminów.
    • Doradztwo techniczne.
    • Kompleksową obsługę klienta zgodnie ze standardami pracy w firmie.
    • Obsługę systemu sprzedażowego.
    • Budowanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy.
    • Współpracę z innymi działami firmy.

    Szukamy osób, które:

    • Posiadają minimum roczne doświadczenie zawodowe w sprzedaży stolarki otworowej PVC lub/i Aluminium.
    • Posiadają doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji w środowisku pracy.
    • Są odpowiedzialne za powierzone im zadania, a kiedy jest to konieczne potrafią podejmować samodzielne decyzje.
    • Są komunikatywne i potrafią pracować w zespole.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym.
    • Profesjonalne szkolenie sprzedażowe i produktowe.
    • Udział w imprezach integracyjnych oraz wspólnych inicjatywach.

    PAGEN jest jednym z wiodących polskich producentów okien, drzwi, bram garażowych i rolet. Nasze produkty PVC i aluminium cenione są w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Wlk. Brytanii, a nawet w Kanadzie, USA i Australii. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży oraz aktywność międzynarodowa przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która jest liderem eksportu w Europie.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Sprzedaży Stolarki Otworowej PVC i Aluminium