Oferty
Kucharz
HoReCa

Kucharz

5 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

kreatywność

elastyczność

odpowiedzialność

praca w grupie

Mile widziane

pomysłowość

dobra organizacja pracy

Opis stanowiska

Restauracja Oficyna mieszcząca się na terenie Parku-Pałac Rozalin poszukuje osób na stanowisko Kucharz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i gotowanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami i przepisami
  • Znajomość i przestrzeganie systemów kontroli (HACCP)
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Współpraca z innymi działami restauracji

Nasze wymagania

  • Punktualność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Pasja i zamiłowanie do gotowania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Wiedza dotycząca higieny i bezpieczeństwa w kuchni
  • Dbałość o jakość i prezentację potraw
  • Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności kulinarnych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
  • Dobrze wyposażone i bezpieczne stanowisko pracy
  • Prace w uznanej i rozwijającej się firmie Premium
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość noclegu na miejscu
  • Obiad pracowniczy
  • Elastyczny grafik

5 000 - 8 000 PLN

Dowolna