Oferty
Marketing

Warszawa
6 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
6 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - UoD
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoD
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

digital marketing

Google Tag Manager

Meta Ads

tiktok ads

SEO

Google Search Console

Google Analytics

Google Ads

Mile widziane

social media

SEM

copywriting

UX/UI

język angielski

Opis stanowiska

Jesteśmy agencją 360, działamy na rynku kreacji, organizacji eventów, digital marketingu i mediów.

Kreujemy innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na realizację celów biznesowych naszych Klientów.

Budujemy strategie i niestandardowe koncepty, które przekładają się na wysoką efektywność podejmowanych działań. Słuchamy i słyszymy naszych Klientów, trzymamy rękę na pulsie, rejestrujemy i wdrażamy zmiany rynkowe i technologiczne.

Rekrutujemy do działu performance - planowanie, wdrażanie kampanii, zakup mediów i analityka.

WYMAGANIA:

✅Znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym (CPC, CPM, CPA, UU, konwersja etc.)

✅Co najmniej średnio zaawansowana znajomość paneli: Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, tiktok Ads, X ads.

✅Dodatkowy atut: znajomość dowolnego panelu programmatic

✅Minimum 4 lata doświadczenia w performance marketingu

✅Umiejętności w zakresie analizowanych danych i optymalizacji

✅Otwartość na dynamiczne zmiany i przyswajanie wiedzy

✅Bardzo dobra obsługa MS Excel/Numbers

✅Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

✅ wdrażanie, nadzór, optymalizacja kampanii Google

✅ wdrażanie, nadzór, optymalizacja kampanii Facebook (Meta), Tiktok

✅ tworzenie raportów dotyczących wyników z poziomu Google Ads, Facebook Ads i/lub Google Analytics.

✅ wspieranie zespołu w codziennej pracy

✅ analiza efektów wdrażanych rozwiązań z poziomu systemu emisyjnego i/lub systemu analitycznego

✅ śledzenie trendów dotyczących digital marketingu, social media, dostępnych narzędzi.

✅ współtworzenie planów mediowych dla kampanii digital

☀ Co oferujemy?

  • pracę ze znanymi markami
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i efektywności pracy
  • niebanalny zespół i atmosferę
  • nielimitowaną kawę ☕, herbatę, od czasu do czasu słodkości, grille, eventy integracyjne
  • możliwość 1/2 dni pracy zdalnej w tygodniu po okresie wdrożenia

6 000 - 8 000 PLN

B2B