Oferty
Manager nowej restauracji Pasibus Warszawa
Nowa
HoReCa

Warszawa
6 500 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

analiza finansowa

empatia

branża gastronomiczna

gastronomia

Opis stanowiska

Jako Manager Restauracji staniesz na czele naszego nowego lokalu w Warszawie. Twoim głównym zadaniem będzie kierowanie zespołem oraz osiąganie określonych celów w tym:

  • Efektywne zarządzanie miejscem pracy,
  • ocena wydajności zespołu, w tym motywowanie i nagradzanie pracowników,
  • poszukiwanie nowych, kreatywnych rozwiązań💡,
  • bliska współpraca z innymi działami firmy.

Kompetencje potrzebne na start:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • wysoki poziom poczucia odpowiedzialności za zespół 🤝
  • doświadczenie w pracy opartej na wskaźnikach,
  • umiejętność identyfikacji ryzyka i skuteczne radzenie sobie z problemami.

W zamian możesz liczyć na:

  • Pasivibe, czyli super atmosferę 🤩,
  • szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące umiejętności,
  • premie kwartalne i pakiet bonusów,
  • Multisport i opieka medyczna Luxmed,
  • jasne i przejrzyste informacje dotyczące wynagrodzenia: na czas szkolenia (3 miesiące) w oparciu o umowę zlecenia: 6000.00 brutto, po tym okresie, umowa o pracę: 6500.00-9000.00 brutto.

6 500 - 9 000 PLN