• Wszystkie ofertyBaliceMediaSpecjalistka ds. Kampanii Reklamowych na TikToku - Freelancerka (SEO, Kraków, B2B)
    Specjalistka ds. Kampanii Reklamowych na TikToku - Freelancerka (SEO, Kraków, B2B)
    Nowa
    Media
    Paweł Wodnicki Bertoni Polska

    Balice
    760 - 1 014 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    TikTok

    tiktok ads

    kreatywność

    występowanie przed kamerą

    Mile widziane

    Allegro Ads

    Google Ads

    Google Analytics

    Meta Ads

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Freelancerka TikTok - Bohaterka Naszych Filmików (Kraków/Balice, B2B)

    Bertoni Polska – dystrybutor artykułów dziecięcych renomowanych marek – poszukuje kreatywnej freelancerek do współpracy na zasadzie B2B, która poprowadzi nasz profil na TikToku i stanie się bohaterką naszych filmików.

    O Firmie Bertoni Polska

    Bertoni Polska to dystrybutor, który łączy pasję do innowacji z zaangażowaniem w tworzenie bezpiecznych i funkcjonalnych produktów dla najmłodszych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór renomowanych marek, które wyróżniają się wysoką jakością oraz estetyką wykonania.

    Naszą misją jest wspieranie rodziców w ich codziennych wyzwaniach, oferując rozwiązania, które ułatwiają życie i rozwój dzieci. Zespół Bertoni Polska poszukuje najnowszych trendów oraz innowacji, aby dostarczać produkty, które odpowiadają na potrzeby współczesnych rodzin.

    W Bertoni Polska wierzymy w moc społeczności, dlatego stawiamy na bliską współpracę z naszymi partnerami i klientami. Nasza firma nie tylko sprzedaje produkty, ale także angażuje się w edukację i promowanie świadomego rodzicielstwa.

    Czego oczekujemy?

       •   Prowadzenie TikToka, Instagrama – tworzenie treści, publikowanie, zwiększanie zaangażowania.

       •   Nagrywanie i występowanie w filmikach – będziesz twarzą i bohaterką naszych produkcji.

       •   Odpowiedzialność za kampanie reklamowe na TikToku i Instagramie– planowanie i realizacja skutecznych działań promocyjnych.

       •   Dbanie o wizerunek firmy na TikToku – kreowanie pozytywnego odbioru naszej marki.

       •   Kreatywności i poczucia humoru – nasze filmiki mają być lekkie i przyciągać uwagę.

       •   Miejsce zamieszkania: Kraków, Balice i okolice – preferujemy lokalne twórczynie.

       •   Mile widziana znajomość AllegroAds i GoogleAds.

    Co oferujemy?

       •   Współpraca na zasadzie B2B.

       •   Elastyczne warunki współpracy.

       •   Możliwość pracy w dynamicznej firmie z branży dziecięcej.

    Jeśli chcesz zostać gwiazdą naszych TikToków i współpracować z Bertoni Polska, wyślij swoje CV lub portfolio na biuro@bertonipolska.pl.

    Wszystkie ofertyBaliceMediaSpecjalistka ds. Kampanii Reklamowych na TikToku - Freelancerka (SEO, Kraków, B2B)
    760 - 1 014 USD

    B2B