• Wszystkie ofertySzczecinSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista/tka ds. sprzedaży branża beauty
    Specjalista/tka ds. sprzedaży branża beauty
    Nowa
    Sprzedaż
    Peng Partners Poland sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    social media

    B2B

    branża kosmetyczna

    język angielski

    Opis stanowiska

    Peng Partners to dystrybutor marek kosmetycznych, których filarem są dwie kobiety - ich siła, wizja i pasja! Produkty z naszego portfolio, kierują się najnowszymi trendami i są obecne na światowych wybiegach mody, zapewniając naszym odbiorcom i partnerom najwyższą jakość i styl.

    Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy łączą zaangażowanie z doświadczeniem, aby dostarczyć najwyższej jakości produkty i usługi. Tworzymy kreatywną atmosferę, gdzie wzajemny szacunek jest fundamentem, a innowacje napędzają codzienne działania.

    A więc jeśli szukasz :

    ·      Pracy, która pozwoli ci się rozwijać.

    ·      Niepowtarzalnych marek stworzonych przez ikony branży fryzjerskiej dedykowanych fryzjerom.

    ·      Szkoleń, które zwiększa twoją wiedze na temat rynku, produktu, działania branży beauty.

    ·      Stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie .

    Aplikuj na stanowisko Doradcy handlowego w naszej firmie.

    Czego oczekujemy od kandydata?

    • Doświadczenie handlowe, najlepiej w branży beauty (min. 2 lata)
    • Umiejętność budowania długotrwałych, stabilnych relacji z klientami B2B
    • Łatwości nawiązywania kontaktów i dużej kultury osobistej
    • Znajomości social mediów
    • Obsługa programów MS Office
    • Czynnego prawo jazdy kat. B
    • Język angielski w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

    Oferujemy:

    • Kontrakt w formie B2B
    • Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (wynagrodzenie stałe + premia za wyniki)
    • Narzędzia do pracy (iPhone/iPad)
    • Pakiet szkoleń wprowadzających
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Pracę z najlepszymi w branży
    • Udział w firmowych i branżowych eventach
    • Praca zdalna (raz na 2-3 miesiące, spotkanie w biurze w Warszawie)
    Wszystkie ofertySzczecinSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista/tka ds. sprzedaży branża beauty