Oferty
Kierownik Budowy/Robót
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

uprawnienia budowlane

wykształcenie wyższe

komunikatywność

praca w zespole

wykształcenie techniczne

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Firma PESAM Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Dębicy realizująca projekty w branży budowlanej jako Generalny Wykonawca inwestycji poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik budowy

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i nadzorowanie prac projektantów i wykonawców zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Sprawdzanie poprawności wykonania dokumentacji projektowej
  • Pozyskiwanie zgód i decyzji administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym
  • Kontrola na budowie pod względem jakości i zgodności realizacji inwestycji z opracowanymi standardami
  • Odbiory poszczególnych etapów robót
  • Współpraca z podwykonawcami oraz z innymi działami firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego budowlanego
  • POSIADANIE UPRAWNIEŃ W SPECJALNOŚCI KONSTRUKCYJNO – BUDOWLANEJ bez ograniczeń
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją projektową
  • Komunikatywność
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjności
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność kosztorysowania - mile widziana

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Podnoszenie kwalifikacji
  • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę, praca w pełnym wymiarze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji, możliwość premii
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Pod uwagę będą brane tylko CV kandydatów z uprawnieniami budowlanymi.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami