• Wszystkie ofertyGliwiceFinanseBankowośćDoradca Klienta Indywidualnego
    Doradca Klienta Indywidualnego
    Nowa
    Finanse
    PKO BANK POLSKI S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    finanse

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Dołącz do nas jako:

    DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

    PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Gliwicach - Gliwice Dworcowa 25

    Na co dzień w naszym zespole:

    • aktywnie sprzedajesz i promujesz produkty oraz usługi Grupy Kapitałowej naszego banku,
    • realizujesz transakcje bezgotówkowe i/lub gotówkowe,
    • wspierasz klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej,
    • budujesz i utrzymujesz długotrwałe relacje z klientami,
    • zapewniasz klientom profesjonalną obsługę na każdym etapie swojej pracy.

    To stanowisko może być Twoje, jeśli:

    • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta,
    • angażujesz się w swoją pracę i dążysz do realizacji celów,
    • cechuje Cię otwartość na zmiany, samodzielność i komunikatywność,
    • potrafisz pracować zarówno indywidualnie, jak i w zespole,
    • masz wykształcenie średnie lub wyższe.

    Dodatkowo docenimy, jeśli:

    • masz doświadczenie w sprzedaży w sektorze finansowym.

    Twój Pakiet Korzyści

    • Docenienie działania i zaangażowania- Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
    • Oferta specjalna- Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
    • Elastyczność benefitów- Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
    • Możliwości rozwoju- U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
    • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku- Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.

    Pracuj w miejscu, które zna każdy.

    #TyWybierasz

    Wszystkie ofertyGliwiceFinanseBankowośćDoradca Klienta Indywidualnego