• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseBankowośćDoradca Klienta Zamożnego
    Doradca Klienta Zamożnego
    Finanse
    PKO BANK POLSKI S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    makroekonomia

    finanse

    bankowość

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Dołącz do nas jako:

    DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO

    PKO Bank Polski SA Oddział 7 w Warszawie - Warszawa Powstańców Sląskich 1

    Na co dzień w naszym zespole:

    • dbasz o dobry wizerunek PKO Banku Polskiego S.A,
    • identyfikujesz potrzeby klientów w zakresie inwestowania, oszczędzania, kredytowania oraz ubezpieczeń,
    • nawiązujesz współpracę z klientami zamożnymi poprzez ich samodzielne pozyskiwanie i budowanie z nimi trwałych relacji,
    • przygotowujesz indywidualne oferty i proponujesz rozwiązania przy wykorzystaniu produktów i usług Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A,
    • realizujesz indywidualny cel sprzedażowy,
    • sprawujesz opiekę nad klientami zamożnymi przypisanymi do portfela doradcy,
    • wykonujesz czynności sprzedażowe i posprzedażowe w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klientów.

    To stanowisko może być Twoje, jeśli:

    • masz wiedzę z zakresu rynku finansowego i makroekonomii,
    • masz znajomość produktów bankowych dedykowanych klientom zamożnym,
    • masz znajomość technik sprzedaży i z powodzeniem potrafisz je zastosować,
    • posiadasz doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku w instytucji finansowej,
    • posiadasz wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, bankowość),
    • umiejętnie rozpoznajesz potrzeby klienta.

    Twój Pakiet Korzyści

    • Docenienie działania i zaangażowania- Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
    • Oferta specjalna- Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
    • Elastyczność benefitów- Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
    • Możliwości rozwoju-U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
    • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku- Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.

    Pracuj w miejscu, które zna każdy.

    #TyWybierasz