• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataMlops Engineer/Starszy Specjalista ds. Big Data Ryzyka Kredytowego
    Mlops Engineer/Starszy Specjalista ds. Big Data Ryzyka Kredytowego
    BI & Data
    PKO BANK POLSKI S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Python

    ML

    CI/CD

    Jenkins

    gitlab

    Mile widziane

    AI/ML

    GCP

    Opis stanowiska

    Dołącz do nas jako:

    MLOPS ENGINEER/STARSZY SPECJALISTA DS. BIG DATA RYZYKA KREDYTOWEGO

    Biuro Informacji Ryzyka Kredytowego - Warszawa, Świętokrzyska 36

    Na co dzień w naszym zespole:

    • utrzymujesz i rozwijasz platformę MLOps, która pozwala zespołom Data Science efektywnie budować modele ML,
    • testujesz, monitorujesz, poprawiasz wydajność działania modeli w dużej skali działania,
    • współpracujesz z inżynierami danych, data scientist'ami wypracowując najbardziej adekwatne rozwiązania,
    • bierzesz aktywny udział w projektach z obszaru AI.

    To stanowisko może być Twoje, jeśli:

    • potrafisz programować w języku Python (analiza kodów źródłowych, tworzenie własnych pakietów),
    • masz doświadczenie we wdrażaniu modeli ML,
    • znasz narzędzia oraz koncept CI/CD (Jenkins, GitLab CI/CD),
    • dodatkowym atutem będzie umiejętność integracji rozwiązań z obszaru AI/ML w rozwiązaniach produkcyjnych oraz znajomość usług chmurowych w GCP.

    Twój Pakiet Korzyści

    • Praca hybrydowa- Pracujemy jak lubimy. Nasze zadania realizujemy z domu lub z biura.
    • Docenienie działania i zaangażowania- Oprócz wynagrodzenia, każdy z nas ma określone cele – które doceniamy w ramach systemów premiowych.
    • Oferta specjalna- Wspieramy Twoje finanse i oferujemy produkty naszej Grupy Kapitałowej na preferencyjnych warunkach (m.in. kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy ubezpieczenie) oraz pomagamy odkładać na emeryturę w PPE.
    • Elastyczność benefitów- Różnimy się, dlatego to Ty wybierasz z jakich benefitów skorzystasz. Mamy dla Ciebie system kafeteryjny lub działania w ramach ZFŚS m.in. dofinansowanie opieki nad dziećmi, wakacji czy pożyczkę na remont.
    • Możliwości rozwoju- U nas masz szerokie perspektywy rozwoju i możesz uczyć się, jak lubisz. Oferujemy dostęp do różnych form nauki – stacjonarnie i cyfrowo.
    • Wsparcie w zdrowiu i odpoczynku- Dbamy o naszą formę mentalną i fizyczną. Możesz skorzystać z kart sportowych, opieki medycznej LuxMed, stomatologa, programu wellbingowego #FokusNaCiebie czy dodatkowych dni wolnych.

    Pracuj w miejscu, które zna każdy.

    #TyWybierasz

    Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataMlops Engineer/Starszy Specjalista ds. Big Data Ryzyka Kredytowego