Oferty
New Business Consultant
Nowa
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

CRM

skuteczna komunikacja

Microsoft Office

samodzielność

sprzedaż B2B

obsługa klienta

skuteczne negocjacje

Opis stanowiska

Agencja brandingowa PND Futura - Tworzymy marki z przyszłością.

Działamy na styku kreacji, strategii i biznesu. Łączymy pasję z profesjonalizmem. Doświadczenie z ciekawością świata. Znamy konsumenta i fascynują nas trendy kulturowe. Współtworzymy światowy design. Budujemy fundamenty dla rynkowego sukcesu marek naszych klientów.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży B2B lub w obsłudze klienta biznesowego i chcesz pracować z największymi markami – ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Wrocław, Powstańców Śląskich 125

Twoje zadania będą obejmować:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji poprzez regularne kontakty telefoniczne, e-mailowe oraz osobiste.
  • Prowadzenie spotkań z klientami, prezentowanie naszych usług w sposób profesjonalny i przekonujący.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie umów.
  • A także monitoring rynku w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju.

Kogo szukamy?

  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B lub obsłudze klienta biznesowego? Doskonale!
  • Potrafisz skutecznie sprzedawać usługi marketingowe?
  • Posiadasz znajomość narzędzi CRM, MS Office?
  • Pasjonuje Cię branding oraz design?

Jeśli do tego jesteś osobą samodzielną, zaangażowaną w osiąganie celów i doskonale komunikujesz się z klientami – czekamy właśnie na Ciebie!

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w renomowanej agencji brandingowej.
  • Możliwość pracy dla znanych, międzynarodowych marek.
  • Niezbędne szkolenia, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła.
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w naszej siedzibie we Wrocławiu.

Jeśli marzysz o pracy, gdzie Twoje działania mają realny wpływ na rozwój biznesu i budowanie wizerunku prestiżowych marek – aplikuj już dziś i zostań częścią PND Futura!

Czas na działanie! Aplikuj teraz!