• Wszystkie ofertyBydgoszczInżynieriaInneSerwisant Pomp Ciepła
    Serwisant Pomp Ciepła
    Nowa
    Inżynieria
    Polenergia Fotowoltaika S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Polenergia Fotowoltaika to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.Stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję o zakupie systemu fotowoltaicznego albo pompy ciepła.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    uprawnienia f-gaz

    rysunek techniczny

    Uprawnienia SEP

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Audytowanie instalacji i uruchamianie pomp ciepła
    • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń, przeglądów okresowych i kontrola techniczna pomp ciepła
    • Dokonywanie napraw pomp ciepła
    • Prowadzenie instruktaży dla użytkowników
    • Monitorowanie stanu części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz narzędzi będących na wyposażeniu
    • Udział w szkoleniach dotyczących produktów OZE

    Nasze wymagania:

    • Wiedza techniczna z zakresu doboru i działania urządzeń PC
    • Umiejętność czytania i analizowania wykresów, rysunków technicznych oraz rozwiązywania problemów technicznych
    • Akredytacja przynajmniej jednego z producentów pomp ciepła lub chęć jej zdobycia (Fox Air, Heiko, Neoheat, Buderus, Euros)
    • Doświadczenie na stanowisku montera lub serwisanta PC minimum 1 rok
    • Uprawnienia SEP, F-Gaz
    • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole oraz z klientem
    • Sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych

    To oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
    • Szkolenia oraz zdobywanie certyfikacji/uprawnień
    • Narzędzia niezbędne do pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę Multisport
    • Dofinansowanie do zajęć języka angielskiego w godzinach pracy
    • Zniżkę na usługi firmowe