• Wszystkie ofertyKrynica-ZdrójHoReCaTurystykaPracownik obsługi wypożyczalni narciarskiej
    Pracownik obsługi wypożyczalni narciarskiej
    Nowa
    HoReCa
    Polskie Koleje Linowe

    Krynica-Zdrój
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    komunikatywność

    zdolności manualne

    Mile widziane

    dobór nart

    Opis stanowiska

    Jesteś miłośnikiem gór i natury?

    Masz doświadczenie w pracy z nartami i zdolności manualne?

    Chcesz pracować w wyjątkowej wypożyczalni w ośrodku Jaworzyna Krynicka?

    Poznaj nas:

    Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy PKL

    Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną.

    Dołącz do nas!

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    PRACOWNIK OBSŁUGI WYPOŻYCZALNI I SERWISU

    Miejsce pracy: Krynica-Zdrój, Jaworzyna Krynicka

    Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

    • Profesjonalna obsługa klienta,
    • Aktywna sprzedaż usług serwisu narciarskiego i wypożyczalni nart,
    • Dbałość o bardzo dobry wizerunek/wygląd wypożyczalni,
    • Prowadzenie podstawowych usług serwisowych,
    • Dbanie o powierzone mienie pracodawcy i klientów serwisu,
    • Realizacja celów sprzedażowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Wysoka kultura osobista,
    • Podstawowe zdolności manualne, obsługa podstawowych narzędzi,
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Optymizm, sumienność i zaangażowanie,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • Praktyczna obsługa komputera,
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wypożyczalni i serwisie nart,
    • Mile widziana znajomość systemów komputerowych do obsługi wypożyczalni,
    • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem,

    Co otrzymasz?

    • Pakiet szkoleń – nie wymagamy doświadczenia w serwisowaniu nart!
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Ciekawą pracę w wyjątkowym miejscu – w ośrodku Jaworzyna Krynicka!

    Osoby zainteresowane rekrutacją i pracą w KGJK prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV z dopiskiem „SERWISANT KGJK”.

    Wszystkie ofertyKrynica-ZdrójHoReCaTurystykaPracownik obsługi wypożyczalni narciarskiej