• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaDigital Marketing Specialist
    Digital Marketing Specialist
    Nowa
    Marketing
    Pomagam.pl

    Warszawa
    1 698 - 2 459 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 394 - 2 028 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Meta Ads

    tiktok ads

    Google Ads

    content marketing

    social media

    Canva

    Mile widziane

    digital marketing

    branding

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Pomagam.pl to serwis crowdfundingowy, który pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć darmową zbiórkę pieniędzy na dowolny cel. Chcemy dać ludziom najlepsze narzędzie, dzięki któremu każdy może zbierać środki na realizację marzeń - niezależnie czy jest to pokrycie kosztów operacji, pomoc w remoncie mieszkania ubogiej rodziny z sąsiedztwa, wydanie książki czy wsparcie działalności własnej fundacji. Pokazujemy, że każdy cel jest ważny, a zbiórki zakończone sukcesem to najlepszy dowód, że warto prosić o pomoc. Pomagam.pl to również skuteczne narzędzie fundraisingowe dla organizacji pozarządowych.

    Przy serwisie Pomagam.pl działa Fundacja Pomagam.pl, która prowadzi swoje projekty, niesie pomoc w momencie kryzysów humanitarnych oraz buduje kulturę pomagania w Polsce. Celem Fundacji jest jest tworzenie społeczeństwa, w którym wzajemna pomoc i wsparcie są naturalne i powszechne.

    Twoje przykładowe zadania:

    • planowanie i realizacja kampanii reklamowych od strony contentowej w Meta Ads, TikTok Ads i Google Ads
    • planowanie i prowadzenie działań zasięgowych na budowanie świadomości Pomagam.pl od strony contentowej w digitalu
    • tworzenie angażujących treści i efektywne zarządzanie mediami społecznościowymi z dostosowaniem do specyfiki każdej z platform
    • przygotowywanie koncepcji, strategii i scenariuszy do materiałów video na social media
    • tworzenie prostych grafik oraz krótkich form video pod social media
    • planowanie harmonogramów, publikacji i analiza wyników pod kątem skuteczności prowadzonych kampanii wraz z optymalizacją treści na podstawie wyników
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z influencerami, dziennikarzami i partnerami Pomagam.pl (w tym organizacje pozarządowe oraz biznes)
    • tworzenie copy (krótkich i dłuższych form) na stronę www, SM, bloga, newslettera czy dla mediów
    • Wyszukiwanie najnowszych trendów z branży marketingowej oraz rekomendowanie innowacyjnych rozwiązań
    • realizacja kwartalnych celów określonych dla zespołu growth i wspieranie go w codziennych zadaniach

    Szukamy osoby, która:

    • ma min. 2 lata doświadczenia w działaniach marketingowych
    • ma doświadczenie w obsłudze mediów społecznościowych dla klientów (organic i ads)
    • ma podstawową wiedzę na temat Meta Ads, Google Ads i TikTok Ads
    • na co dzień wykorzystuje świadomie narzędzia AI
    • zna narzędzia do prostej i szybkiej postprodukcji grafik i wideo (Canva, CapCut itp.)
    • ma doświadczenie w komunikacji z klientem
    • z łatwością nawiązuje relacje i potrafi o nie dbać
    • jest samodzielna, proaktywna, solidna oraz bierze odpowiedzialność za przypisane zadania
    • charakteryzuje się dobrą organizacją pracy oraz potrafi pracować w zespole
    • lubi się rozwijać i stale uczyć nowych rzeczy

    Mile widziane:

    • chęć ciągłego doskonalenia własnych umiejętności i sprawdzenia się w nowych zadaniach
    • zainteresowanie trendami w digital marketingu oraz brandingiem
    • zainteresowanie tematami społecznymi

    Co oferujemy:

    • pracę w stosunkowo małym zespole, w którym każda osoba ma realny wpływ na kształtowanie projektów, nad którymi pracuje
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającym się obszarze crowdfundingu i działalności społecznej
    • świetny zespół oraz przyjacielską atmosferę pracy
    • pracę hybrydową (spotykamy się 2 razy w tygodniu w kamienicy przy Placu Unii Lubelskiej w Warszawie) lub zdalną w przypadku osób, które mieszkają w innych częściach Polski
    • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w zależności od Twoich potrzeb i możliwości
    • zarobki odpowiadające stopniowi wyspecjalizowania (Umowa zlecenie 5500-8000 zł brutto lub umowa B2B 6700-9700 zł netto na fakturze)

    Wyślij swoje CV i poznajmy się!

    Aplikuj, wysyłając do nas CV. Jeśli chcesz napisać coś więcej o sobie, z przyjemnością to przeczytamy. Nie bój się też aplikować, jeśli nie spełniasz któregoś z wymagań, ale bardzo zależy Ci na pracy u nas.

    1 698 - 2 459 USD

    B2B

    1 394 - 2 028 USD