• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedażPrzedstawiciel Handlowy
    Przedstawiciel Handlowy
    Nowa
    Sprzedaż
    Posnet Polska S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Posnet Polska S.A., firma z branży FinTech, producent wysokiej jakości urządzeń fiskalnych oraz systemów sprzedażowych zaprasza kandydatów do pracy na stanowisko:

    Twój zakres obowiązków

    • Budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami z nami już współpracującymi,
    • Przygotowywanie ofert,
    • Poszerzanie wiedzy produktowej z zakresu oferowanych rozwiązań,
    • Wsparcie techniczne, doradzanie klientom,
    • Wizyty handlowe u kontrahentów z regionu woj. dolnośląskiego,
    • Koordynacja i nadzorowanie realizacji zamówień,
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie.

    Nasze wymagania

    • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych,
    • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B lub B2BC,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Otwartość na bezpośrednią pracę z klientem,
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • Otwartość na wiedzę techniczną,
    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Prawo jazdy kat. B, czynne.

    Mile widziane

    • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań technicznych lub w obsłudze klienta B2B lub B2BC.

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie na podstawie umowy o pracę - pełny etat,
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
    • Pracę w godz. 8 - 16, poniedziałek – piątek,
    • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
    • Dofinansowanie prywatnego pakietu medycznego,
    • Dofinansowanie ubezpieczenia na życie,
    • Wyjazdy integracyjne,
    • Parking dla pracowników na terenie firmy.

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona będzie pracowała w dziale handlowym oddziału firmy.

    Do głównych zadań należeć będzie ścisła współpraca z kontrahentami z podległego regionu. Praca realizowana będzie z biura ale też związana jest z wizytami u kontrahentów z regionu województwa dolnośląskiego.

    Etapy rekrutacji:

    Nasza rekrutacja odbywa się w kilku krótkich krokach:

    Krok 1: Ty wysyłasz do nas swoje zgłoszenie.

    Krok 2: Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo i umawiamy na rozmowę wstępną.

    Krok 3: W czasie krótkiej rozmowy wstępnej poznajemy się wzajemnie.

    Krok 4: Umawiamy się na rozmowę w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu.

    Masz okazję zapoznać się z naszym zespołem i przyszłym miejscem pracy.

    Krok 5: Jeżeli obie strony są chętne do podjęcia współpracy – podpisujemy umowę.