• Wszystkie ofertyPoznańPrawoStażysta/Stażystka w dziale prawa spółek
    Stażysta/Stażystka w dziale prawa spółek
    Prawo
    PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak S.K.A.

    Poznań
    1 090 - 1 394 USDNetto miesięcznie - B2B
    938 - 1 178 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    angielski

    odpowiedzialność

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    KOGO SZUKAMY?

    Do naszego zespołu poszukujemy osób, które interesują się prawem spółek handlowych i jednocześnie znajdują w sobie sporą dawkę determinacji i chęci do dalszego rozwoju zawodowego.

    W PragmatIQ chcemy nieustannie się rozwijać, dlatego szukamy osób zmotywowanych i otwartych na podejmowanie nowych wyzwań.

    Zapraszamy Cię do zespołu, w którym nacisk kładziemy na dużą samodzielność, szybki rozwój merytoryczny, a jednocześnie wsparcie zespołowe i …dużą dawkę humoru.

    Twój zakres obowiązków:

    • Kontakt z sądami oraz organami administracji publicznej.
    • Monitorowanie wpisów w KRS.
    • Przygotowywanie prostego researchu.
    • Przygotowanie prostych dokumentów (m.in. NIP 8, PCC 3, CRBR, NZW, wniosek do KRS, MSiG, dokumenty w S24).
    • Wsparcie projektów marketingowych kancelarii.
    • Wykonywanie planu stażu pod okiem przełożonego.

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • Udział w szkoleniach merytorycznych prowadzonych przez PragmatIQ.
    • Regularne spotkania z Team Leaderem dotyczące Twojego rozwoju i progresu w projektach.
    • Rozwijasz swoje kompetencje pod okiem doświadczonych ekspertów.
    • Elastyczność w sposobie pracy – po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej (max. 2 dni na tydzień).
    • Dofinansowanie do karty MultiSport.
    • Regularne spotkania integracyjne.
    • Firmowa kuchnia z posiłkami przygotowywanymi na miejscu.

    Nadal masz wątpliwości? Zobacz, z kim będziesz pracować, poznaj nasz zespół!

    Co oferujemy?

    • Współpracę opartą o kontrakt B2B (uwzględniający płatne dni wolne).
    • Wynagrodzenie w przedziale 4 300 – 5 500 PLN netto (+VAT) na fv.
    • Po okresie próbnym - premię kwartalną uzależnioną od wyników Kancelarii.
    • Za każde pełne 3 lata współpracy 1 dodatkowy płatny dzień wolny w roku.

    Aplikuj, jeśli:

    • Posiadasz pierwsze doświadczenie w kancelarii, sądzie lub innym stanowisku, które pozwala na doświadczenie pracy w zespole.
    • Jesteś studentem/ studentką III lub IV roku prawa.
    • Dobrze znasz pakiet MS Office (przede wszystkim: Excel, Word), a także programy Lex i Legalis na poziomie pozwalającym na przygotowanie analizy komentarzy i orzecznictwa w celu znalezienia odpowiedzi na dany problem prawny.
    • Znasz prawo spółek handlowych i prawo cywilne w zakresie umożliwiającym poruszanie się po tych przepisach oraz przygotowywanie analiz i opinii prawnych.
    • Potrafisz samodzielnie szukać rozwiązań.
    • Charakteryzujesz się rzetelnością oraz orientacją na szczegóły.
    • Posiadasz umiejętność pracy w grupie, jesteś gotowy do nauki nowych rzeczy.
    • Znasz j. angielski na poziomie B2.

    Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

    1. Weryfikacja przesłanych CV.
    2. Wstępna rozmowa na MS Teams (15-30 minut) – to pierwszy kontakt z Tobą 😊. Podczas tej rozmowy chcemy Ci bliżej przedstawić kancelarię, dział i stanowisko, na które aplikujesz. Wspólnie z Tobą potwierdzamy kluczowe kwestie takie jak motywacja do dołączenia do PragmatIQ, oczekiwania dotyczące wynagrodzenia, preferowana forma zatrudnienia i dyspozycyjność. To dla mnie ważny moment, by poznać Ciebie bliżej.
    3. Test online – aby upewnić się, że posiadasz niezbędne dla nas zdolności analityczne, w kolejnym kroku otrzymujesz od nas do wykonania test, który sprawdza umiejętności matematyczne oraz logicznego myślenia.
    4. Spotkanie rekrutacyjne (60-90 minut) – w kolejnym kroku zapraszam Cię na spotkanie rekrutacyjne, na którym oprócz mnie jest jeszcze Supervisor i/lub Team Leader. Celem tego etapu jest wzajemne poznanie się. Chcemy, byś mógł_a zadać nam pytania, które Cię nurtują. My z kolei chcemy dowiedzieć się, co dla Ciebie jest ważne w Twojej karierze zawodowej oraz jakie kwestie merytoryczne są dla Ciebie istotne.
    5. Zadanie rekrutacyjne – aby dopełnić merytoryczną weryfikację w ostatnim kroku otrzymujesz ode mnie zadanie rekrutacyjne do wykonania. Dzięki temu możemy odpowiednio ocenić Twoje dopasowanie do stanowiska. Ty z kolei masz próbkę tego, jak praca u nas wygląda, więc na tym etapie też możesz ocenić, czy jest to coś, czego szukasz.
    6. Decyzja i feedback – po przejściu wszystkich etapów podejmujemy decyzję i wracamy z informacją zwrotną do każdego kandydata.

    Czekamy na Twoje CV!

    Wszystkie ofertyPoznańPrawoStażysta/Stażystka w dziale prawa spółek
    1 090 - 1 394 USD

    B2B

    938 - 1 178 USD