• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista/tka ds. Rozwoju Biznesu
    Specjalista/tka ds. Rozwoju Biznesu
    Sprzedaż
    PRCN

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż B2B

    budowanie relacji

    marketing

    PR/public relations

    prospecting

    CRM

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

    Jeśli masz zacięcie do sprzedaży, chęć do działania oraz umiejętności, które pozwolą Ci odnosić sukcesy w sprzedaży B2B oraz budować długotrwałe relacje z klientami, to jesteś idealnym kandydatem!

    Od kandydata oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego kierunkowego,
    • minimum 2 lat doświadczenia w branży (w dziale sprzedaży, rozwoju biznesu, marketingu bądź PR lub marketingu kancelarii prawnej),
    • bardzo dobrej znajomości branży PR, Public Affairs lub branży healthcare
    • kreatywności, odpowiedzialności oraz rzetelności i dokładności w działaniu,
    • umiejętności nawiązywania relacji branżowych i pozyskiwania nowych klientów,
    • umiejętność prowadzenia działań sprzedażowych offline i online,
    • umiejętności prezentacyjnych,
    • udziału w spotkaniach branżowych,
    • umiejętności pracy i budowania relacji z Klientami online i offline,
    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie lejka sprzedażowego,
    • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych dla agencji,
    • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz,
    • przygotowywanie dokumentacji przetargowej,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów biznesowych,
    • monitoring mediów branżowych,
    • tworzenie materiałów do komunikacji marketingowej agencji.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
    • abonament medyczny,
    • możliwość dynamicznego rozwoju i zdobywania doświadczenia,
    • pracę w młodym zespole w centrum Warszawy.

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista/tka ds. Rozwoju Biznesu