• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówZdrowieInneSem specialist
    Sem specialist
    Zdrowie
    Proassist

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Google Ads

    Google Analytics

    Meta Ads

    SEO

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć, dziękujemy, że zainteresowała Cię nasza oferta pracy!

    Jesteśmy Proassist, czyli firma technologiczna, która tworzy oprogramowanie dla gabinetów i placówek medycznych.

    buyer persona: lekarze i managerowie placówek medycznych

    rodzaj finansowania: bootstrap

    model sprzedaży: SaaS

    sprzedaż: b2b

    wielkość firmy: 270.000 MRR

    pracujemy 100% zdalnie

    Przez lata marketingiem u nas zajmował się Jacek (CEO), teraz zajmuje się nim Natalia (CRO), szukamy specjalisty, który jest mocny w SEM i ogarnie też sprawy SEO.

    Twój zakres zadań:

    Tworzenie reklam, pisanie treści reklamowych, współpraca z grafikiem przy tworzeniu kreacji graficznych

    Samodzielne tworzenie i konfiguracja kampanii reklamowych (Google Ads, Facebook Ads,), optymalizacja kampanii pod kątem generowania leadów B2B

    Monitorowanie efektywności kampanii, analiza wskaźników (CTR, CPC, konwersje) i raportowanie wyników

    Analiza treści pod kątem SEO, pisanie lub optymalizacja artykułów zgodnie z wytycznymi SEO

    Nasze wymagania:

    Min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu kampanii performance marketingowych dla B2B

    Analityczne myślenie, które pozwoli wyciągnąć wnioski i zaproponować kolejne działania

    Myślenie strategiczne - umiejętność strategicznego podejścia do całości działań i połączenie ruchu płatnego z organicznym

    Umiejętność prowadzenia kampanii w oparciu o różne etapy lejka marketingowego

    Oferujemy:

    Umowę zlecenie/ B2B i w ramach tego 21 dni roboczych płatnego urlopu.

    Lubimy świętować sukcesy, dlatego świętujemy osiągnięte KPI, nie organizujemy eventów z uwagi na “firmowego mikołaja” 🙂

    Pracę zdalną

    Zaplanowany czas wdrożeniowy