• Wszystkie ofertyUstrońHRPayrollKierownik Działu Kadr i Płac (m/k)
    Kierownik Działu Kadr i Płac (m/k)
    HR
    PROFIT HR

    2 535 - 3 042 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Leadership

    payroll

    doświadczenie

    Microsoft Office

    HR

    Listy Płac

    prawo pracy

    Mile widziane

    Optima

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów i ekspertów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

    MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Rekrutacja to proces, a nie chwilowe zaspakajanie potrzeby. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

    Obecnie zapraszamy do kontaktu osoby, które chciałyby zostać przez nas znalezione i posiadające kompetencje na poniższe stanowisko w spółce działającej od wielu lat na rynkach globalnych:

    KIEROWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC (m/k)

    miejsce pracy: Ustroń

    praca stacjonarna

    KLUCZOWE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

    • Zarządzanie personelem (3-4 osobowym) oraz odpowiedzialność za dział personalny
    • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS,
    • rozliczanie i naliczanie wynagrodzeń,
    • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień i innych absencji, naliczanie zasiłków,
    • przygotowywanie umów o pracę, porozumień, umów cywilnoprawnych,
    • prowadzenie akt osobowych,
    • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
    • bieżąca komunikacja z oddziałami i managerami w całej Polsce
    • odpowiedzialność przed instytucjami
    • doradztwo wewnątrz spółki.

    WYMAGANIA:

    • minimum 6 - letniego doświadczenia w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń i prowadzeniu kadr na stanowisku kierowniczym,
    • umiejętności sporządzania list płac, deklaracji ZUS oraz deklaracji podatkowych,
    • bardzo dobrej, eksperckiej znajomość prawa pracy,
    • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu administracji personalnej,
    • biegłego posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel),
    • rzetelności, sumienności, dokładności, dyspozycyjności oraz umiejętności pracy zespołowej,
    • mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima.
    • znajomości j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
    • Umiejętność motywowanie pracowników i kierowania działem.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej znanej i szanowanej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Pakiet socjalny i medyczny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zaznajomienie się z klauzulą informacyjną i wyrażenie zgody podając poniższą treść w przesłanym CV:

    KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.

    2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.

    5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.

    6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

    8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

    9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

    ZGODA

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

    Wszystkie ofertyUstrońHRPayrollKierownik Działu Kadr i Płac (m/k)
    2 535 - 3 042 USD