• Oferty
  • Wszystkie ofertyRzgówDesignGrafikaGrafik
    Grafik
    Nowa
    Design
    Ptak SA

    Grafik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Adobe Illustrator

    Adobe InDesign

    2D

    ChatGPT

    Adobe Photoshop

    Mile widziane

    Adobe XD

    DTP

    Adobe After Effects

    AI

    Opis stanowiska

    Miasto Mody Ptak to nowoczesny i dynamicznie rozwijający się holding posiadający bogate i zróżnicowane portfolio biznesowe – od zarządzania i najmu nieruchomościami komercyjnymi, przez handel hurtowy i detaliczny, aż po strefę rozrywkową. Od blisko 30 lat konsekwentnie budujemy i rozwijamy markę Miasto Mody.

    U nas znajdziesz dziedzinę, w której czujesz się najlepiej – od sprzedaży i obsługi klienta oraz marketingu i administracji, poprzez zarządzanie i finanse, aż po zaplecza techniczno-budowlane.

    📍Miejsce pracy: Rzgów (k. Łodzi)

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Grafik

    Twój zakres obowiązków:

    • Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby kampanii reklamowych w Social Media
    • Projektowanie kreacji graficznych dla akcji marketingowych przy współpracy z działem marketingu oraz e-commerce
    • Przygotowywanie grafik Facebook Ads oraz Google Ads
    • Podstawowy retusz zdjęć produktowych do kampanii internetowych
    • Dbanie o spójność materiałów graficznych
    • Ścisła współpraca z działem e-commerce, sprzedaży i marketingu

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku min. 1 rok
    • Dobra znajomość programów z rodziny ADOBE (Photoshop, Illustrator, Indesign, mile widziana znajomość XD oraz After Effects)
    • Doświadczenie w przygotowywaniu grafik reklamowych dla Social Media
    • Kreatywność, oryginalność pomysłów
    • Samodzielne, twórcze myślenie podczas tworzenia projektów
    • Wysokie poczucie estetyki - umiejętność łączenia atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością projektów
    • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym: kompozycja, wyczucie koloru, typografia
    • Dokładność i dobra organizacja pracy, również pod presją czasu
    • Otwartość na wspieranie się w pracy narzędziami z obszaru AI

    Mile widziane:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego

    To oferujemy:

    • Zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Realny wpływ na budowanie marki
    • Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ciekawych projektów
    • Perspektywę rozwoju i awansu oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych
    • Szeroka oferta benefitów: ubezpieczenie grupowe, dostęp do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej
    • Dla chętnych możliwość w bezpłatnych lektoratów z języka angielskiego w formule online