• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingSocial Media Ads Specialist
    Social Media Ads Specialist
    Marketing
    Q&A Comms

    Poznań
    1 686 - 1 850 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    social media

    Facebook Ads

    performance marketing

    SEM

    Google Ads

    Mile widziane

    analiza

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Hej, jesteśmy Q&A Comms i od ponad 20 lat zajmujemy się kreatywną komunikacją w zakresie PR, digitalu i marketingu, często łącząc te obszary. W naszym portfolio znajdują się m.in. takie marki jak Lirene, Ahmad Tea, Galeria Sfera, Amica czy EDPR. Kulturę organizacyjną opieramy na szacunku, odpowiedzialności, współpracy oraz odwadze, a kierunek naszego rozwoju zawsze wyznacza troska o ludzi oraz środowisko. Od 12 lat prowadzimy spotkania dla branży reklamowej, znane jako Cannes Lions Creative Comms Meeting.

    Obecnie do zespołu szukamy:

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • tworzenie kampanii płatnych (głównie wizerunkowych) dla klientów z branży beauty, FMCG czy retail
    • przygotowywanie strategii reklamowych oraz estymacji wyników
    • monitoring kampanii, optymalizacja zgodna z celami oraz wdrażanie nowych działań
    • współpraca z podmiotami zewnętrznymi wspierającymi działania performance i digital
    • analiza wskaźników efektywności kampanii (KPI, ROAS, ROI)
    • raportowanie wyników z wykorzystaniem narzędzi takich jak Looker Studio, Supermetrics czy Sotrender
    • rozpoznawanie i ocena trendów na rynku social mediów

    Kogo z chęcią zaprosimy do współpracy?

    • specjalistę(-tkę)_, który(-a) bez problemu stworzy kampanie, w takich systemach reklamowych jak: Meta Ads, LinkedIn Ads (TikTok Ads/Google Ads/Pinterest Ads – mile widziane)
    • osobę dociekliwą z umiejętnością strategicznego myślenia i analityki danych
    • pasjonata(-tkę) social mediów, który(-a) ma doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum dwa lata)
    • osobę, która wie, co w trawie piszczy odnośnie najnowszych trendów
    • analityka(-czkę), który(-a) swobodnie porusza się w świecie cyfr i liczb
    • kogoś, kto potrafi skonfigurować Piksela Meta oraz korzystać z innych narzędzi analitycznych (Pixel TikTok, LinkedIn Insight Tag, Google Tag Manager, GA4)

    Czego możesz oczekiwać w zamian?

    • wynagrodzenia adekwatnego do doświadczenia
    • atmosfery opartej na poczuciu humoru i wzajemnym wsparciu
    • mentoringu i wsparciu doświadczonych specjalistów (nie tylko od social media, ale również od PR, marketingu, designu)
    • okazji do pracy z klientami, którzy są liderami swoich branż
    • szansy na szybki rozwój umiejętności
    • szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    1 686 - 1 850 USD