• Wszystkie ofertyGliwiceLogistykaSpedycjaSpecjalista ds. Administracji Transportu Międzynarodowego
    Specjalista ds. Administracji Transportu Międzynarodowego
    Logistyka
    Raben Logistics Polska

    Gliwice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Opis stanowiska

    Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

    Mamy drive do rozwoju!

    To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

    Dołączając do nas, zyskasz:

    • możliwość wykorzystania j. angielskiego w codziennej pracy
    • szkolenie wdrożeniowe
    • swobodę w działaniu
    • pracę od poniedziałku do piątku w zgranym zespole
    • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej - Mybebefit, paczki dla pracowników, kartę SIM, kursy językowe, imprezy integracyjne
    • oraz dobrą atmosferę w pracy, o którą dbamy poprzez mniejsze i większe wydarzenia, oraz codzienny wzajemny szacunek i partnerską współpracę.

    Sprawdzisz się w:

    • dokonywanie rozliczeń dokumentów transportowych dostarczonych przez przewoźników
    • obsługa procesu obiegu i archiwizacji dokumentów transportowych
    • wprowadzanie danych do systemu transportowego
    • analiza przyczyn powstawania niezgodności, reklamacji
    • precyzyjne i terminowe raportowanie zewnętrzne i wewnętrzne
    • bieżące rozliczenia salda palet

    Działaj z nami jeśli:

    • znasz język angielski umożliwiający swobodną komunikację,
    • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Excel, Word, Power Point),
    • charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista,
    • posiadasz zdolności analityczne,
    • bardzo dobrze organizujesz pracę własną,
    • jesteś odpowiedzialny i sumienny.
    Wszystkie ofertyGliwiceLogistykaSpedycjaSpecjalista ds. Administracji Transportu Międzynarodowego