• Wszystkie ofertyGniewomierzLogistykaKierowcaKierowca Międzynarodowy, kat.C+E, POJ.OBSADA pn-pt lub 11/3
    Kierowca Międzynarodowy, kat.C+E, POJ.OBSADA pn-pt lub 11/3
    Logistyka
    Raben Transport Sp. z o.o

    Gniewomierz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. C+E

    ADR

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    To oferujemy:

    • Terminowy system wynagradzania (podstawa + premia + rozliczenie delegacji), umowę o pracę
    • Ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą
    • Kółka do Niemiec
    • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon kom., nawigacja i poradniki
    • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
    • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych (krajowe i zagraniczne), zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)
    • Pracę Mercedesem Actrosem z naczepą typu Mega
    • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej
    • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie
    • Kartę Multisport Plus, kartę SIM,
    • Karty zniżkowe na paliwo - do prywatnego użytku – dla Ciebie i Twoich bliskich
    • Dodatki pieniężne na święta

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja zleceń transportowych z Gniewomierza do Niemiec
    • Praca w pojedynczej obsadzie na Mercedesie Actrosie MP5 - firana
    • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
    • Dbałość o powierzony ładunek
    • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
    • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

    Nasze wymagania:

    • Prawo jazdy kat. CE + Karta Kierowcy
    • Doświadczenie min.6 miesięcy mile widziane
    • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)
    • Kurs na przewóz rzeczy
    • ADR w podstawowym zakresie

    Wszystkie ofertyGniewomierzLogistykaKierowcaKierowca Międzynarodowy, kat.C+E, POJ.OBSADA pn-pt lub 11/3