• Wszystkie ofertyGdańskFinanseKsięgowośćEkspert ds. standardów rachunkowości
    Ekspert ds. standardów rachunkowości
    Nowa
    Finanse
    Rafineria Gdańska

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i najbardziej złożonych technologicznie rafinerii w tej części Europy. Rocznie przerabiamy ponad 10 mln ropy, którą dostarczamy naszym właścicielom, w ramach modelu biznesowego JV. Dążymy do doskonałości w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i niezawodności produkcji.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    rachunkowość

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    finanse

    Opis stanowiska

    Twoje zadania

    • zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych z obowiązującymi przepisami w zakresie rachunkowości (MSR/MSSF, UoR)
    • monitorowanie zmian w przepisach w zakresie rachunkowości oraz informowanie i koordynowanie zmian w organizacji
    • aktualizacja polityki rachunkowości i innych powiązanych procedur
    • analiza i opiniowanie sposobu ujawnień transakcji w księgach i sprawozdaniach wg MSR/MSSF
    • wsparcie w przygotowaniu sprawozdań finansowych, współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w tym zakresie
    • koordynacja prac nad zatwierdzeniem sprawozdania finansowego i złożeniem do KRS
    • współpraca z audytorami w zakresie badania sprawozdań finansowych

    Co jest dla nas ważne?

    • co najmniej 5 - letnie doświadczenie w pracy w obszarze rachunkowości dużych przedsiębiorstw
    • bardzo dobra teoretyczna i praktyczna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej (MSR/MSSF, UoR)
    • doświadczenie w przygotowaniu sprawozdań finansowych i współpracy z zewnętrznymi biurami rachunkowymi
    • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki rachunkowość, finanse i ekonomia
    • bardzo dobra znajomość programu MS Office (w szczególności MS Excel)
    • znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (również język branżowy)

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • praca w najnowocześniejszej rafinerii processingowej w Europie
    • umowa o pracę (pierwsza umowa o pracę na okres 12 m-cy)
    • możliwość otrzymania premii miesięcznej/ kwartalnej/ rocznej oraz nagrody specjalnej
    • przestrzeń do czerpania z najlepszych praktyk dwóch właścicieli
    • możliwość współpracy z ekspertami z branży rafineryjnej

    Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • opieka medyczna
    • karta paliwowa
    • ubezpieczenie na życie
    • nagroda roczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • opieka dentystyczna
    • parking
    • dofinansowanie wypoczynku

    Rafineria Gdańska Sp. z o.o. jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej złożonych technologicznie rafinerii w tej części Europy. Rocznie przerabiamy ponad 10 mln ropy, którą dostarczamy naszym właścicielom, w ramach modelu biznesowego JV. Dążymy do doskonałości w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i niezawodności produkcji. Cenimy elastyczność w działaniu, inwestujemy w przyszłość, kreując naszą strategię w oparciu o społeczną odpowiedzialność biznesu i projekty wspierające zrównoważony rozwój.

    Wiemy, że najlepsze wyniki nigdy nie są dziełem przypadku, a wynikają z zaangażowania, pracy i nieustannego dążenia do rozwoju – zainstaluj się w Rafinerii i zobacz dlaczego praca u nas naprawdę ma znaczenie!

    Wszystkie ofertyGdańskFinanseKsięgowośćEkspert ds. standardów rachunkowości