• Wszystkie ofertySosnowiecLogistykaLogistykaPracownik magazynowy
    Pracownik magazynowy
    Nowa
    Logistyka
    Randstad Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    logistyka

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Już jest! Dodatek do wynagrodzenia w centrum logistyki Amazon 2000 zł brutto

    Oprócz tego mam świetną wiadomość. Poleć znajomych do pracy, a za każde polecenie Ty i osoba polecona otrzymacie wspólnie do 5000 zł brutto**.

    Poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika magazynu. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów.

    oferujemy

    • stawkę do 33,92 zł/godz. brutto*
    • bonus 2000 zł brutto**
    • dodatek za pracę w godzinach nocnych
    • za każdą poleconą przez Ciebie osobę, która rozpocznie pracę otrzymacie wspólnie do 5000 zł brutto***
    • praca 4 dni w tygodniu, 3 dni wolnego (praca w pełnym wymiarze godzin)
    • umowę o pracę tymczasową (ze składką ZUS i płatnymi urlopami)
    • pakiet RANDSTAD PLUS, a w nim takie atrakcje, jak: karta sportowa (OK SYSTEM), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach
    • długą, stabilną, rozwijającą współpracę
    • gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu za złotówkę
    • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

    zadania

    • rozkładanie towarów na półki magazynu
    • załadunek i rozładunek przesyłek
    • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
    • obsługa skanera ręcznego

    oczekujemy

    • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
    • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
    • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

    Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 lub 800 800 777 (numer bezpłatny)

    * suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję.

    ** dodatek może być należny tylko za godziny przepracowane od  1.12.2024 r. do 7.12.2024 r. oraz 5.01.2025 r. do 25.01.2025 r. w magazynie KTW1 i w okresie 24.11.2024 r. do 21.12.2024 r. w magazynie KTW4 naliczany zgodnie z regulaminem

    ***zgodnie z regulaminem dostępnym w biurach Randstad.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia