• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier/Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej (zamocowania budowlane)
    Inżynier/Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej (zamocowania budowlane)
    Inżynieria
    Rawlplug S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    Dbamy o Ciebie, dlatego u nas:

    • Rozwijasz się.
    • Szkolisz się.
    • Możesz zmienić stanowisko.
    • Pracujesz międzynarodowo.
    • Masz opiekę medyczną i kartę Multisport.
    • Bawisz się na imprezach integracyjnych.
    • Grasz w drużynach sportowych.
    • Parkujesz wygodnie.

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w  dynamicznie rozwijającej się Grupie;
    • ambitne i samodzielne stanowisko;
    • udział w projektach mających realny wpływ na rozwój organizacji;
    • pracę w międzynarodowym środowisku;
    • interesującą i urozmaiconą pracę w zespole fachowców;
    • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków;
    • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
    • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych - piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe.

    Obowiązki

    • nadzór nad procesami badań i analiza ich wyników  oraz aktywny udział w tworzeniu dokumentacji technicznej dla istniejących i nowych produktów RAWLPLUG;
    • zlecanie wykonywania i nadzór nad procesami aprobat technicznych i badań produktów w zewnętrznych instytucjach;
    • współpraca z działem R&D w czasie tworzenia i wdrażania nowych produktów;
    • wsparcie z zakresu dokumentacji technicznej produktów dla pozostałych działów w firmie.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe, techniczne (budowlane lub mechaniczne)​;
    • umiejętność analizy wyników badawczych;
    • doświadczenie zawodowe w dziedzinie zamocowań budowlanych i ich wykorzystania;
    • znajomość metod badawczych i prowadzenia dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • otwartość na poszerzanie wiedzy i pogłębianie nowych zagadnień;
    • zdolność analitycznego myślenia, dociekliwość oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
    • terminowość i dobra organizacja pracy własnej;
    • wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole;
    • gotowość do pracy pod presją czasu.
    Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier/Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej (zamocowania budowlane)