• Wszystkie ofertyRzeszówInżynieriaElektronikaInżynier elektronik
    Inżynier elektronik
    Nowa
    Inżynieria
    RECTANGLE Sp. z o .o.

    Rzeszów
    2 028 - 3 042 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    schematy elektroniczne

    elektronika

    PCB

    mechatronika

    język angielski

    Lutowanie

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Udział w opracowywaniu koncepcji urządzeń
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej/produktowej/projektowej
    • Tworzenie schematów elektronicznych
    • Tworzenie wielowarstwowego layout-u PCB
    • Dobór komponentów elektroniczno-mechanicznych
    • Przeprowadzanie symulacji i obliczeń w celu weryfikacji poprawności opracowanej koncepcji
    • Przygotowywanie plików produkcyjnych (gerber, pick&place, BoM)
    • Nadzór i aktualizacja BoM realizowanych projektów
    • Utrzymywanie kontaktu i dokonywanie ustaleń z poddostawcami
    • Aktualizowanie i nadzór nad bibliotekami komponentów elektronicznych
    • Przeprowadzanie symulacji obwodów elektronicznych (SPICE)
    • Przygotowywanie urządzeń zgodnie z wymaganiami DFM/DFT
    • Montaż komponentów elektronicznych w technologii THT i SMD
    • Tworzenie planów testowych
    • Uruchamiania i testowanie urządzeń
    • Przeprowadzanie integracji elektroniczno-mechanicznej
    • Przeprowadzanie pomiarów wielkości fizycznych za pomocą aparatury pomiarowej
    • Przeprowadzanie oceny bezpieczeństwa pracy urządzeń celem dopuszczenia urządzenia do użytkowania
    • Analiza specyfikacji funkcjonalnych, niefunkcjonalne technicznej i normatywnych
    • Tworzenie raportów z przeprowadzonych pomiarów i analiza uzyskanych wyników
    • Opracowywanie dokumentacji projektowej (developerskiej), dokumentacji użytkownika i serwisowej
    • Uczestnictwo w spotkania z partnerami i kontrahentami

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie elektronika, mechatronika, telekomunikacja
    • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji układów elektronicznych
    • Znajomość pojęć z dziedziny elektroniki
    • Umiejętność czytania i rysowania zaawansowanych schematów elektronicznych
    • Znajomość i rozumienie pojęć z zakresu miernictwa elektronicznego i radiowego
    • Umiejętność obsługi oscyloskopu, zasilacz laboratoryjnego, multimetrów, VNA, analizatora widma
    • Umiejętność lutowania
    • Umiejętność współpracy i wymiany odpowiednich informacji pomiędzy działami
    • Znajomość narzędzi do projektowania PCB (Altium Designer)
    • Znajomość narzędzi symulacyjnych (LTSPICE)
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i projektowej
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
    • Samodzielność
    • Cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do rozwiązania problemu
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Dokładność i skrupulatność

    To oferujemy

    • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się Organizacji
    • możliwość szkoleń
    • dbamy o równowagę między pracą, a życiem prywatnym
    • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach realizowanych dla branż kosmicznej, lotniczej i przemysłu obronnego
    2 028 - 3 042 USD

    B2B