• Wszystkie ofertyŁódźPrawoAsystent Działu Prawnego – Aplikant radcowski
    Asystent Działu Prawnego – Aplikant radcowski
    Nowa
    Prawo
    Rekeep Polska

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    MS Office

    prawo

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekeep Polska to nie tylko firma. To wspólnota ludzi, którzy zmieniają oblicze polskiego rynku usług wsparcia. Jesteśmy liderem w sektorze Facility Management, opieki zdrowotnej, cateringu oraz transportu medycznego. Od niedawna rozwijamy się w zakresie sterylizacji narzędzi chirurgicznych. Jako część międzynarodowej grupy Rekeep z dumą kontynuujemy 85-letnią tradycję innowacyjnych rozwiązań i doskonałości usług. W Polsce działamy już od ponad 20 lat, zatrudniając 10 tysięcy pracowników na terenie całego kraju.

    Stanowisko: Asystent Działu Prawnego – Aplikant radcowski

    Lokalizacja: Łódź, ul Traktorowa 126

    Twój zakres obowiązków:

    • Przygotowanie projektów dokumentów prawnych – umowy, opinie prawne, pisma procesowe, uchwały organów,
    • Analiza umów - weryfikacja zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, identyfikacja ryzyka prawnego.
    • Śledzenie zmian w prawie – przygotowywanie podsumowań nowych przepisów, analiza orzecznictwa.
    • Wsparcie radcy prawnego – pomoc przy bieżącej pracy.

    Nasze wymagania:

    • Status aplikanta radcowskiego, absolwenta prawa lub studenta wydziału prawa – zapraszamy niezależnie od wyniku egzaminu na aplikację radcowską.
    • Doświadczenie na stanowisku asystenta działu prawnego lub asystenta w kancelarii prawniczej będzie dodatkowym atutem
    • Zdolność analitycznego myślenia, pozwalająca na skuteczną analizę przepisów prawnych.
    • Dobra znajomość MS Office
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

    To oferujemy:

    • Stabilność i bezpieczeństwo: Praca w firmie o solidnej pozycji na rynku, gwarantujące poczucie bezpieczeństwa i perspektywę długoterminowej współpracy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.
    • Benefity: Dofinansowanie do karty sportowej, nauki języków, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.
    • Rozwój zawodowy: Możliwość awansu, rozwoju wewnątrz firmy i uczestnictwa w szkoleniach, które pozwolą Ci rozwijać swoje kompetencje.
    • Sprzęt: Niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop i telefon służbowy.
    • Work-Life Balance: Kultura pracy oparta o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
    • Imprezy integracyjne: Bo nie samą pracą człowiek żyje.

    Wszystkie ofertyŁódźPrawoAsystent Działu Prawnego – Aplikant radcowski