• Wszystkie ofertyWarszawaMediagrafik rekonstrukcja filmów fabularnych
    grafik rekonstrukcja filmów fabularnych
    Nowa
    Media
    REKINO SP. Z O.O. SP. K.

    Warszawa
    889 USDNetto miesięcznie - UoD
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoD
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa komputera

    Mile widziane

    Adobe After Effects

    DaVinci Resolve

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Praca przy rekonstrukcji filmów fabularnych – Grafika komputerowa

    Chcesz pracować przy rekonstrukcji klasycznych filmów? Dołącz do zespołu, który dba o historię kina, przywracając blask polskim i zagranicznym produkcjom!

    Kogo szukamy? Poszukujemy osób zainteresowanych grafiką komputerową, które chciałyby pracować w firmie zajmującej się cyfrową rekonstrukcją filmów fabularnych. Nasi ludzie mają jedno z największych doświadczeń w tej dziedzinie w Polsce, możesz do nich dołączyć.

    Co oferujemy?

    • Pracę w doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
    • Pierwszy etap do którego szkolimy to praca przy cyfrowym manualnym i automatycznym usuwaniu uszkodzeń w obrazie filmowym (śmieci, rysy, znaczniki itp.)
    • Elastyczny czas pracy (system jedno- lub dwuzmianowy: 6-14, 14-22)
    • Pracy w biurze w Warszawie (Służew/Mokotów) z wolnymi miejscami parkingowymi
    • Wynagrodzenie na start: 3500 zł netto/miesięcznie (pierwsze 3 miesiące)
    • Umowa o dzieło, samozatrudnienie lub umowa zlecenie dla studentów

    Czego oczekujemy?

    • Chęci do nauki – nie wymagamy doświadczenia w rekonstrukcji obrazu, wszystkiego Cię nauczymy!
    • Podstawowych umiejętności obsługi komputera
    • Zdolności pracy w zespole
    • Cierpliwości, zaangażowania i punktualności
    • Dbałości o szczegóły
    • Podstawowej znajomości języka angielskiego – programy są anglojęzyczne
    • Mile widziane: doświadczenie z obróbką filmu lub cyfrową obróbką obrazu

    Co nas wyróżnia?

    • Spokojny tryb pracy
    • Praca nad ikonami kinematografii – zobacz efekty naszej pracy: https://vimeo.com/user27278223
    • zespół w wieku 20-40 lat
    • Możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin lub opcjonalnie w modelu 4-dniowym tygodniu pracy

    Jak aplikować? Prześlij swoje CV na adres: office@re-kino.com. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Wszystkie ofertyWarszawaMediagrafik rekonstrukcja filmów fabularnych
    889 USD