Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Produktu POS
Model współpracy: zdalnie/ hybrydowo /stacjonarnie
Forma umowy: umowa o pracę / B2B (w zależności od preferencji)
Kogo szukamy:
Poszukujemy osoby zarządzającej sprzedażą, która ma w swoim portfolio wiele wdrożonych strategii generujących wzrosty przychodów dla organizacji. Potrafiącej skutecznie przekładać obiecujące pomysły na konkretne działania i efekty.
Jeśli lubisz zarządzanie zespołem sprzedażowym, posiadasz umiejętności analityczne i masz zacięcie do produktów z obszaru nowych technologii, to nasza propozycja jest stworzona z myślą o Tobie!
Jeśli samodzielność w działaniu, nieszablonowe myślenie i odpowiedzialność za rozwój firmy napędzają Cię w pracy, to dołącz do nas! Weź udział w rewolucji #GastroDigital jako Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Produktu.
- Diagnoza i opracowanie najskuteczniejszej strategii sprzedaży naszego systemu RePOS, aby stał się jeszcze silniejszą linią biznesową firmy i liderem na rynku.
- Wdrożenie zaproponowanej strategii oraz aktywna realizacja działań sprzedażowych w celu osiągnięcia założonych wyników.
- Odpowiedzialność za strategię pricingową i działania promocyjne w celu maksymalizacji przychodów i konkurencyjności produktu.
- Monitorowanie ścieżki klienta w firmie oraz jej optymalizacja.
- Wyszukiwanie i opracowywanie planów na wzrost przychodów, m.in. poprzez:
- poszukiwanie nowych metod/kanałów sprzedaży,
- poszukiwanie i identyfikowanie nowych trendów oraz obszarów rozwoju produktu we współpracy z Działem Produktowym,
- adaptację do zmieniających się warunków rynkowych,
- analizę możliwości pozyskania nowych grup klientów oraz opracowanie skutecznych metod dotarcia do nich.
- Min. 5-letnie, poparte sukcesami doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży.
- Min. 5-letnie doświadczenie w bezpośrednim zarządzaniu zespołem sprzedażowym.
- Praktyczne umiejętności sprzedażowe, szczególnie cenne będzie doświadczenie w sprzedaży usług dedykowanych segmentowi B2B.
- Analityczne podejście do sprzedaży i podejmowania decyzji biznesowych.
- Proaktywność, inicjatywa i umiejętność samodzielnej pracy.
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (szczególnie w zakresie komunikacji i negocjacji).
- Kreatywność w myśleniu i działaniu połączona z praktycznością i sprawczością.
- Mobilność i elastyczność.
- Determinacja i wytrwałość –czasami na sukces trzeba trochę dłużej poczekać.
- Doświadczenie zdobyte w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Doświadczenie w firmie IT i/nowych technologii.
- Doświadczenie w pracy w firmie z modelem SaaS.
- Znajomość produktu POS i jego zastosowań w różnych branżach.
- Znajomość branży HoReCa.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2).
- Profesjonalny system wdrożenia – nauczymy Cię wszystkiego o nas i naszych rozwiązaniach, a dodatkowo otrzymasz wsparcie ze strony naszych doświadczonych zespołów.
- Bezpośrednią współpracę z Zarządem.
- Dużo samodzielności, odpowiedzialności, przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.
- Możliwość uczestniczenia w budowaniu sukcesu firmy.
- Przystąpienie do pakietu benefitów, takich jak ubezpieczenie na życie, karta sportowa, Medicover.
- Program nauki języka angielskiego.
- Świetną atmosferę pracy – jesteśmy „zdrowo zadaniowi” i mamy wyjątkowe poczucie humoru ;)
- Potrzebne narzędzia pracy: telefon, laptop służbowy.
- Miejsce przyjazne zwierzakom – możesz zabrać swojego pupila do pracy.
- W piątek pracę kończymy o 14.00.
Chcesz nas poznać bliżej? Zapraszamy na naszą stronę kariery!
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z rekruterem:
Kornelia Malinowska
e-mail: kornelia.malinowska@restaumatic.com
Kim jesteśmy? Innowatorami i Rewolucjonistami branży gastronomicznej!
Restaumatic oferuje rozwiązania IT zwiększające sprzedaż, obniżające koszty i/lub ułatwiające zarządzanie lokalami gastronomicznymi. Nasze główne produkty to profesjonalne strony WWW z funkcją zamawiania online oraz RePOS - autorski system POS z integracją różnych kanałów sprzedaży oraz modułem zarządzania i optymalizacji dostaw. Dodatkowo, nasza wewnętrzna agencja marketingowa świadczy usługi marketingu internetowego naszym klientom.
Jesteśmy 200 osobową polską firmą IT intensywnie rozwijającą się od ponad 10 lat 📈 Ostatnio Wirtualna Polska zainwestowała w nas 5 mln EUR. Zaufało nam już ponad 5 000 restauratorów. Jesteśmy liderem w PL, SK, RO i HR.
Na kolejne lata mamy jeszcze bardziej ambitne plany!
Brzmi ciekawie? Dołącz do nas!