Electrical Lead Engineer
Inżynieria

Electrical Lead Engineer

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca hybrydowa

Wymagane umiejętności

język angielski

organizacja pracy

skuteczna komunikacja

koordynowanie zespołu

architektura software

architektura hardware

Opis stanowiska

APLIKUJĄC NA TO STANOWISKO MOŻESZ DOŁACZYĆ DO ZESPOŁU 20 PASJONATÓW ZAANGAŻOWANYCH W ROZWÓJ PRODUKTU ORAZ FIRMY. STANIESZ SIĘ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU KTÓRY DOSTARCZA ROZWIĄZANIA UWALNIAJĄCE PEŁEN POTENCJAŁ E-COMMERCE, E-GROCERY ORAZ HANDLU DETALICZNEGO NA KTÓREGO CZELE STOI MICHAŁ OSSOWSKI - NASZ HEAD OF R&D. WE WSPÓŁPRACY Z RESZTĄ ZESPOŁÓW BĘDZIESZ UCZESTNICZYŁ W PROCESIE ROZWOJU INNOWACYJNYCH, ZROBOTYZOWANYCH URZĄDZEŃ TYPU CLICK&COLLECT, KTÓRE Z SUKCESEM WDRAŻAMY NA RYNKU OD PONAD 4 LAT


Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz modyfikacje systemów elektrycznych zrobotyzowanych urządzeń nadawczo-odbiorczych,
  • Współpraca z pozostałymi zespołami oraz opracowywanie wspólnych rozwiązań,
  • Koordynacja pracy dwóch elektryków oraz wyznaczanie krótko i długofalowych celów dla zespołu,
  • Nadzór nad prowadzonymi projektami oraz raportowanie ich postępów,
  • Prowadzenie dokumentacji elektrycznej, wprowadzanie zmian zgodnie z wewnętrznymi procesami,
  • Udział w procesie certyfikacji projektowanych urządzeń.
  • Współpraca z odziałem w Tychach nad wprowadzeniem rozwiązań do seryjnej produkcji,
  • Współpraca z zespołem serwisowym we Francji.


Nasze wymagania

  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale R&D,
  • Wykształcenie - Wyższe kierunkowe (kierunek automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub kierunki pokrewne),
  • Znajomość architektury software’owej i hardware'owej systemów automatyki,
  • Umiejętność planowania i koordynowania prac zespołu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym projektowanie dokumentacji w języku angielskim,
  • Gotowość na ewentualne delegacje do oddziału w Tychach lub we Francji.


Jesteśmy wiodącą firmą technologiczną, która dostarcza rozwiązania uwalniające pełen potencjał e-commerce, e-grocery oraz handlu detalicznego. Nasze produkty równocześnie zwiększają efektywność i wygodę dostawy oraz odbioru przesyłek zarówno dla detalistów, jak i konsumentów.

30 lat doświadczenia w produkcji mechanicznej i ponad 10 lat prac badawczo-rozwojowych sprawiły, że Retail Robotics stworzył zautomatyzowane rozwiązanie click&collect oraz urządzenia na przesyłki, które są w czołówce rynkowych innowacji. Jesteśmy największym producentem paczkomatów w Europie!

W Retail Robotics, każdy z nas jest częścią jednego zgranego zespołu, nikt nie jest tylko liczbą, nikt nie jest małym trybikiem w maszynie. Pracując z nami, będziesz zaangażowany w tworzenie i rozwój naszych produktów oraz staniesz się częścią firmy, która uwalnia pełen potencjał handlu detalicznego dzięki mocy płynącej z technologii. Nie tylko będziesz tworzył projekty z zakresu designu, R&D, marketingu, finansów czy obsługi klienta, ale także – przyczyniał się do ewolucji retailu!


My mamy odwagę zmieniać świat, a Ty?


Linki do naszych profili:

YouTube:

https://www.youtube.com/@RetailRobotics

Facebook:

https://www.facebook.com/rrobotics.co

LinkedIn:

https://www.linkedin.com/company/retail-robotics/


Rekomendowane oferty

Stażysta Elektryk | Świętochłowice

Nowa
ArcelorMittal Poland
Świętochłowice
elektrotechnika
elektronika
mechatronika
Nowa

Konsultant/Inżynier Jakości

Nowa
Ferchau Poland
Białystok
, Praca zdalna
Zdalnie
A3
8D
SPC
Nowa