• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingSpecjalista ds. contentu/ Content specialist
    Specjalista ds. contentu/ Content specialist
    Nowa
    Marketing
    Rhenus Logistics

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    content marketing

    MS Office

    Power Point

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Google Analytics

    CMS

    SEO

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca przy tworzeniu i realizacji strategii marketingowej firmy w Polsce
    • Współpraca w ramach międzynarodowych struktur marketingowych
    • Tworzenie materiałów promocyjnych firmy, opracowywanie grafik i redagowanie tekstów (prezentacje, broszury, ulotki, materiały wideo etc.)
    • Planowanie i realizacja działań w obszarze content marketingu (social media, strona internetowa, płatne kampanie online)
    • Współpraca z działem handlowym i wsparcie realizacji jego zadań
    • Podejmowanie działań marketingowych mających na celu dotarcie do potencjalnych klientów i zwiększenie sprzedaży (research i analiza rynku logistycznego)
    • Organizacja i udział w targach i konferencjach branżowych celem promocji wizerunku firmy

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w tworzeniu contentu (minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku).
    • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Power Point i Excel (prezentacje, tabele przestawne, wykresy, etc.).
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie B2/C1 - warunek konieczny).
    • Znajomość narzędzi marketingowych i analitycznych (Google Analytics, narzędzia do kampanii płatnych, etc.).
    • Doświadczenie w pracy z systemami CMS i znajomość zagadnień SEO.
    • Doświadczenie w tworzeniu prezentacji i innych materiałów firmowych
    • Biegłość w tworzeniu treści i zarządzaniu mediami społecznościowymi.
    • Kreatywność, samodzielność i doskonałe umiejętności komunikacyjne.
    • Umiejętność pracy zespołowej oraz organizacji pracy własnej.
    • Praw jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • Znajomość programów graficznych i do edycji materiałów video.
    • Współpraca w ramach struktur międzynarodowych.
    • Doświadczenie w branży logistycznej.
    • Znajomość języka niemieckiego.

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w projektach międzynarodowych
    • Elastyczny model pracy biuro/ home office
    • Praca w dynamiczny środowisku gwarantującą możliwość rozwoju
    • Umowa o pracę
    • Owocowe wtorki
    • Benefity współfinansowane przez pracodawcę (opieka zdrowotna, karta multi-spot, ubezpieczenia grupowe)
    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingSpecjalista ds. contentu/ Content specialist