• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławInneMid/Regular RPA Developer
    Mid/Regular RPA Developer
    Inne
    Robotics Smart Solutions Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    RPA UiPath

    REST API

    SOAP API

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Robotics Smart Solutions Sp. z o.o. spółka będąca częścią Grupy Impel, specjalizująca się w profesjonalnych usługach wspierających i rozwijających działalność biznesową Klientów, oferując między innymi rozwiązania robotyzacyjne, doradztwo biznesowe, a także szkolenia z technologii Robotics Process Automation.

    Aktualnie szuka osoby na stanowisko:

    RPA Developer

    Miejsce pracy: Polska, praca zdalna

    Forma współpracy: umowa o pracę; umowa zlecenie; kontrakt menedżerski/B2B;

    Twój zakres obowiązków:

    ·       Udział w projektach związanych z wdrażaniem rozwiązań automatyzujących procesy przy użyciu UiPath

    ·       Aktywny udział we wszystkich etapach projektu: analiza procesów, projektowanie, programowanie, testowanie, wdrażanie oraz utrzymanie

    ·       Efektywne wspieranie istniejących procesów automatyzacji

    ·       Tworzenie precyzyjnej dokumentacji technicznej, ułatwiającej zrozumienie i utrzymanie stworzonych rozwiązań

    Nasze wymagania:

    ·       Kilkuletnie doświadczenie w pracy w technologii RPA UiPath

    ·       Znajomość UiPath Orchestrator

    ·       Znajomość API i umiejętność budowania interfejsów REST API i SOAP API

    ·       Znajomość programowania VBA

    ·       Wiedza i umiejętność wykorzystania języka SQL

    ·       Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, PowerQuery)

    To oferujemy:

    ·       Pracę w stabilnej firmie, u lidera w zakresie usług outsourcingowych

    ·       Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej Grupy Impel

    ·       Przyjazne środowisko pracy pełne wyzwań i ambitnych zadań

    ·       Możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie

    ·       Dostęp do platformy szkoleń e-learningowych

    Wszystkie ofertyWrocławInneMid/Regular RPA Developer