• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Specialis/ Social Media Manager
    Social Media Specialis/ Social Media Manager
    Marketing
    ROZETKA EU Sp z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    content marketing

    analiza

    copywriting

    Canva

    fotografia

    Adobe Photoshop

    employer branding

    Mile widziane

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    ROZETKA to jeden z największych e-commerce w Europie.

    Od 20 lat realizujemy małe marzenia i wielkie plany milionów ludzi. Sprzedajemy w atrakcyjnych cenach i zapewniamy elastyczny serwis, ponieważ uważamy, że zakupy online powinny być maksymalnie przyjemne i bezpieczne. I za każdym razem, gdy ktoś kliknie „Kupuję”, rozumiemy, że robimy coś ważnego.

    Dołącz do naszego przyjaznego zespołu - ROZETKA PL!

    Stale powiększamy nasz zespół i teraz poszukujemy najlepszego - SMM Managera (-kę) w Warszawie!

    Co będziesz robić:

    • Tworzyć treści w różnych formatach w języku polskim - od storiów po pełne posty na Instagramie;
    • Opracowywać plan treści i pracować zgodnie z nim;
    • Tworzyć i analizować strategię SMM;
    • Wspólnie z naszym projektantem opracowywać treści dla mediów społecznościowych (publikacje, storie, rolki, YouTube Shorts, TikTok);
    • Zajmować się organizacją sesji fotograficznych oraz filmowania zarówno w biurze, jak i w innych lokalizacjach;
    • Analizować wskaźniki sukcesu opublikowanych treści i proponować rozwiązania, aby je ulepszyć;
    • Współpracować z influencerami i agencjami zewnętrznymi.

    Jeśli masz:

    • Znajomość języka polskiego na poziomie C2;
    • Ponad 2 lata doświadczenia jako SMM Manager na polskim rynku;
    • Umiejętności prowadzenia badań i wyszukiwania informacji;
    • Zrozumienie, że SMM to nie tylko zdjęcia i teksty, ale także wyniki i KPI;
    • Umiejętność przekonywania jednym zdaniem, że produkt jest najlepszy;
    • Zrozumienie, co kryje się za formatem wideo — przyszłość! I gotowość poświęcić czas na Reels, TikTok i YouTube Shorts;
    • Doświadczenie w tworzeniu treści fotograficznych i wideo, fotografowaniu i filmowaniu;
    • Doświadczenie we współpracy z blogerami i agencjami.

    Byłoby wspaniale (ale niekoniecznie), jeśli:

    • Miałeś/aś doświadczenie w pracy z projektami e-commerce;
    • Pracowałeś/aś jako SMM w sferze B2C.

    W naszej współpracy gwarantujemy:

    • Inspirujący zespół: 100% zaangażowania w projekt, wspólne wartości i misja;
    • Wsparcie i szkolenie: mentoring, plan onboardingu, przejrzyste procesy;
    • Stabilność: pełna formalność zgodnie z polskim prawem i regularna rewizja wynagrodzenia;
    • Rozwój: rozwój kariery, biblioteka korporacyjna, wynagrodzenie za naukę i MultiSport;
    • Komfort: nowoczesne biuro, hybrydowy harmonogram pracy (1-2 dni w tygodniu pracy z biura), równowaga między pracą a życiem prywatnym.

    Dodaj do swojej aplikacji pożądany poziom wynagrodzenia oraz swoje portfolio!

    Cieszymy się, że możemy Cię zobaczyć w naszym przyjaznym zespole #ROZETKATEAM!

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Specialis/ Social Media Manager