• Wszystkie ofertyKrakówZdrowieOpieka medycznaLekarz Alergolog
    Lekarz Alergolog
    Nowa
    Zdrowie
    S.C.D.Z. Medicina Sp.  z o.o.

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie medyczne

    specjalizacja alergologia

    Opis stanowiska

    Medicina to krakowska firma oferująca wysokospecjalistyczną opiekę medyczną. Od początku działalności naszym celem było zapewnienie kompleksowości, stały rozwój oferty oraz promocja profilaktyki zdrowotnej. W ciągu minionych trzydziestu lat stworzyliśmy centrum medyczne realizujące świadczenia na poziomie diagnostycznym, terapeutycznym i zabiegowym.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lekarza Alergologa

    do pracy w Przychodni zlokalizowanej przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie

    Oferujemy:

    •            dowolną formę umowy oraz elastycznie dopasowany grafik

    •            atrakcyjne wynagrodzenie

    •            możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

    •            możliwość skorzystania z programu MultiSport

    •            możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU

    Wymagania:

    •            wykształcenie medyczne, w trakcie lub po ukończonej specjalizacji z zakresu alergologii

    •            aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza

    •            umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji interpersonalnej

    •            zaangażowanie w rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności

    Jeśli jesteś zaangażowanym i empatycznym lekarzem, gotowym do pracy w profesjonalnym zespole i dbania o dobro pacjentów, zapraszamy do aplikowania!