• Wszystkie ofertyKrakówZdrowieOpieka medycznaLekarz Kardiolog
    Lekarz Kardiolog
    Nowa
    Zdrowie
    S.C.D.Z. Medicina Sp.  z o.o.

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie medyczne

    specjalizacja kardiologia

    Opis stanowiska

    Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina to krakowska firma oferująca wysokospecjalistyczną opiekę medyczną. Od początku działalności naszym celem było zapewnienie kompleksowości, stały rozwój oferty oraz promocja profilaktyki zdrowotnej. W ciągu minionych trzydziestu lat stworzyliśmy centrum medyczne realizujące świadczenia na poziomie diagnostycznym, terapeutycznym i zabiegowym.

    Nawiążemy współpracę z Lekarzem KARDIOLOGIEM

    Miejsce pracy: Przychodnia zlokalizowana przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie

    Oferujemy:

    •            dowolną formę umowy oraz elastycznie dopasowany grafik

    •            atrakcyjne wynagrodzenie

    •            możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

    •            możliwość skorzystania z programu MultiSport

    •            możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU

    Wymagania:

    •            wykształcenie medyczne, w trakcie lub po ukończonej specjalizacji z zakresu alergologii

    •            aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza

    •            umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji interpersonalnej

    •            zaangażowanie w rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności

    Jeśli jesteś zaangażowanym i empatycznym lekarzem, gotowym do pracy w profesjonalnym zespole i dbania o dobro pacjentów, zapraszamy do aplikowania!