• Wszystkie ofertyKrakówZdrowieOpieka medycznaLekarz Psychiatra
    Lekarz Psychiatra
    Nowa
    Zdrowie
    S.C.D.Z. Medicina Sp.  z o.o.

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie medyczne

    Opis stanowiska

    S.C.D.Z. Medicina to krakowska firma oferująca wysokospecjalistyczną opiekę medyczną. Od początku działalności naszym celem było zapewnienie kompleksowości, stały rozwój oferty oraz promocja profilaktyki zdrowotnej. W ciągu minionych trzydziestu lat stworzyliśmy centrum medyczne realizujące świadczenia na poziomie diagnostycznym, terapeutycznym i zabiegowym.

    Obecnie nawiążemy współpracę z Lekarzem Psychiatrą

    Miejsce pracy: Poradnia Zdrowia Psychicznego, ul. Rogozińskiego w Krakowie

    Oferujemy:

    •            dowolną formę umowy oraz elastycznie dopasowany grafik

    •            atrakcyjne wynagrodzenie

    •            możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

    •            możliwość skorzystania z programu MultiSport

    •            możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU

    Wymagania:

    •            wykształcenie medyczne, w trakcie lub po ukończonej specjalizacji z zakresu psychiatrii

    •            aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza

    •            doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi

    •            umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji interpersonalnej

    •            zaangażowanie w rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności

    Obowiązki:

    •            diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnymi zaburzeniami psychicznymi

    •            opracowywanie planów terapeutycznych i monitorowanie postępów

    •            współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołowego podejścia do opieki zdrowotnej

    •            prowadzenie konsultacji oraz udzielanie wsparcia pacjentom i ich rodzinom

    Jeśli jesteś zaangażowanym i empatycznym psychiatrą, gotowym do pracy w profesjonalnym zespole i dbania o dobro pacjentów, zapraszamy do aplikowania!