• Wszystkie ofertyKrakówZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka epidemiologiczna
    Pielęgniarka epidemiologiczna
    Zdrowie
    S.C.D.Z. Medicina Sp.  z o.o.

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe

    specjalizacja

    Opis stanowiska

    S.C.D.Z. Medicina to krakowska firma oferująca wysokospecjalistyczną opiekę medyczną. Od początku działalności naszym celem było zapewnienie kompleksowości, stały rozwój oferty oraz promocja profilaktyki zdrowotnej. W ciągu minionych trzydziestu lat stworzyliśmy centrum medyczne realizujące świadczenia na poziomie diagnostycznym, terapeutycznym i zabiegowym.

    Obecnie zatrudnimy na stanowisko Pielęgniarka epidemiologiczna

    Miejsce pracy: Szpital Medicina, ul. Barska 12

    Oferujemy:

    •            dowolną formę umowy oraz elastycznie dopasowany grafik

    •            atrakcyjne wynagrodzenie

    •            możliwość skorzystania z programu MultiSport

    •            możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU

    Wymagania:

    •            wykształcenie wyższe co najmniej I stopnia w dziedzinie pielęgniarstwa

    •            specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego

    •            doświadczenie na stanowisku pielęgniarki epidemiologicznej

    •            zaangażowanie w rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności

    Jeśli jesteś zaangażowanym i empatycznym pracownikiem, gotowym do pracy w profesjonalnym zespole i dbania o dobro pacjentów, zapraszamy do aplikowania!

    Wszystkie ofertyKrakówZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka epidemiologiczna