• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager (branża recyklingowa)
    Key Account Manager (branża recyklingowa)
    Sprzedaż
    SALES HR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sales

    recykling

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest jedna z firm z branży recyklingowej poszerzająca swój dział sprzedaży

    Zakres obowiązków

    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami : firmy produkcyjne (wszystkie rodzaje odpadów), firmy komunalne, MPO
    • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie portfela klientów strategicznych
    • Aktywna sprzedaż usług ale też zakup oraz pośrednictwo
    • Negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowywanie ofert handlowych
    • Monitorowanie realizacji kontraktów oraz koordynacja działań wewnętrznych zespołów w celu zapewnienia wysokiej jakości obsług
    • Analizowanie rynku oraz identyfikowanie nowych możliwości biznesowych
    • Współpraca z działami operacyjnymi, aby zapewnić efektywność działań w zakresie recyklingu
    • Przygotowywanie raportów i prognoz sprzedażowych dla zarządu

    Poszukiwane kompetencje

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Key Account Managera lub podobnym w branży recyklingowej lub odpadowej - warunek konieczny
    • Znajomość specyfiki branży recyklingu i zrównoważonego rozwoju, dobrą znajomość kodów odpadów
    • Doświadczenie w negocjacjach handlowych oraz budowaniu relacji z kluczowymi klientami.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych i spotkań z klientami ( PL )
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość narzędzi CRM.

    Oferujemy

    • otwartość na oczekiwania finansowe co do podstawy, forma współpracy : B2B
    • oprócz podstawy - prowizje bez limitu, najlepsi handlowcy otrzymują miesięcznie do 35 000 PLN / prowizji
    • samochód służbowy również do użytku prywatnego
    • bardzo mocne argumenty sprzedażowe które wyjaśnimy już podczas rozmowy bezpośrednio
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • samodzielne, świetnie opłacane stanowisko z dużą elastycznością jeśli chodzi o wykonanie planów

    Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager (branża recyklingowa)