• Wszystkie ofertyWrocławFinanseKsięgowośćP2P accountant with German (Księgowy z niemieckim)
    P2P accountant with German (Księgowy z niemieckim)
    Finanse
    SALES HR

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    P2P

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja przenosząca swoje procesy do Wrocławia

    Zakres obowiązków

    • przetwarzanie, księgowanie i weryfikacja faktur zakupu (z wpisanym nr zamówienia oraz bez)
    • aktualizacja danych dostawców oraz kontakt w celu potwierdzenia ich sald
    • przeglądanie kont dostawców oraz rozliczeń
    • aktualizowanie procedur P2P
    • przygotowywanie raportów i analiz
    • wsparcie innych członków zespołu

    Poszukiwane kompetencje

    • doświadczenie w księgowości powyżej 2 lat
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min B2) oraz angielskiego (B2)
    • doświadczenie w pracy w systemach typu SAP lub ERP
    • znajomość pakietu Office (Excel)
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe - do ustalenia, otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów
    • pracę w systemie hybrydowym (2-3 dni biuro, reszta zdalnie)
    • elastyczny czas rozpoczęcia pracy : między 7 a 9 rano, pełne 8h
    • dodatkowe roczne premie
    • coroczne podwyżki
    • dofinansowanie do urlopu
    • ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
    • pakiet benefitów typu multisport, bilety do kina
    • możliwość połączenia podróży z pracą (do 1 miesiąca w roku)
    • fantastyczną atmosferę w firmie która planuje dalsze zatrudnianie i rozwój

    Wszystkie ofertyWrocławFinanseKsięgowośćP2P accountant with German (Księgowy z niemieckim)