• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingRemote Quality Specialist with German or French (FMCG)
    Remote Quality Specialist with German or French (FMCG)
    Nowa
    Marketing
    SALES HR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    quality

    German

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma otwierająca w Polsce swój oddział.

    Zakres obowiązków

    • Zarządzanie dokumentacją techniczną, aktualizacja trackerów i ścieżek krytycznych, zatwierdzanie grafik, odpowiadanie na zapytania od zespołu obsługi klienta oraz wsparcie administracyjne
    • Prowadzenie dochodzeń w sprawie skarg, analiza przyczyn źródłowych oraz wdrażanie działań zapobiegawczych
    • Utrzymywanie harmonogramów weryfikacji procesów i analiz
    • Wsparcie w codziennych decyzjach dotyczących kontroli jakości przy współpracy z Kierownikiem Linii, zdobywanie doświadczenia i zwiększanie świadomości komercyjnej wszystkich kategorii produktów
    • Zbieranie danych dotyczących wydajności jakościowej, tworzenie i wydawanie miesięcznych raportów

    Poszukiwane kompetencje

    • Bardzo dobra znajomość albo języka niemieckiego albo języka francuskiego ( wymagany jeden język )
    • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
    • Minimum 1 rok doświadczenia w środowisku zapewnienia jakości najlepiej na rynek niemiecki lub francuski
    • Dokładność i skrupulatność w wprowadzaniu danych i prowadzeniu dokumentacji
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
    • Biegłość w obsłudze komputera i łatwość poruszania się między różnymi systemami
    • Elastyczność i umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska biznesowego

    Oferujemy

    • umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)
    • pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika
    • możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)
    • zdalny tryb pracy
    • pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)
    • możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych skandynawskich firm

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingRemote Quality Specialist with German or French (FMCG)