Oferty
Projektant / Asystent Konstrukcji Stalowych / Aluminiowych
Nowa
Inżynieria

7 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

AutoCAD

Microsoft Office

branża budowlana

dokumentacja techniczna

Mile widziane

3D

AI

analiza finansowa

Opis stanowiska

SCALONE SP ZOO

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz montażu konstrukcji stalowych oraz aluminiowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu kadry i świeżym spojrzeniu realizacyjnym jesteśmy rosnącą siłą na metalowej mapie Polski. Starannie dobierając i poszerzając zespół budujemy systematycznie nowe możliwości, które realizują coraz więcej inwestycji i wdrażają nowe pomysły projektowe.

Twój zakres obowiązków:

Rozwojowy etat jest na każdym etapie wykonawczym - od oferenta / młodszego konstruktora, po głównego projektanta, kończąc na kierowniku projektu. Zapraszamy do przedstawienia swojej wiedzy / doświadczenia / pomysłów / ambicji , abyśmy dobrali zakres obowiązków do Twoich możliwości i zaplanowali ścieżkę rozwoju.

Nasze wymagania:

Poszukujemy przede wszystkim osób chętnych do uczciwej pracy - doceniając zaangażowanie, samodzielność, rozwój osobisty, wpływ na rozwój firmy, wiedzę oraz sumienność.

Musisz z łatwością analizować rysunki techniczne, sprawnie rysować w CAD oraz sumiennie, z zaangażowaniem i pomysłem realizować swoje zadania. Dodatkowo myśleć, nie stać w miejscu, rozwijać siebie i firmę.

Prawo jazdy kat. B.

Projektowanie 3D.

Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Analiza konstrukcji pod względem statyki - uprawnienia konstruktorskie byłby zaskakująco cenne.

To oferujemy:

Starannie dobrany zespół, który buduje coraz wyżej na solidnych fundamentach.

Rozsądną kadrę wyższą, która docenia uczciwą pracę.

Możliwości rozwojowe w logarytmicznie rozwijającej się firmie.

Zapewniamy Ci:

Teoretycznie jesteśmy w stanie zapewnić Ci niemal wszystko. Od wybitnego komputera, po samochód służbowy, kończąc na słynnych firmowych integracjach. Przedstaw siebie, swoje możliwości i wymagania - zobaczymy czy propozycja będzie opłacalna.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

7 000 - 12 000 PLN

B2B

4 000 - 9 000 PLN